Історії пацієнтів та поради фахівців: де читати про новий коронавірус у Viber та Telergam

У потоці інформації про новий коронавірус легко розгубитися, тому зібрали корисні та цікаві канали та групи у Viber та Telergam, де можна отримати інформацію та допомогу під час пандемії COVID-19.

Telegram-канал “Психологічна підтримка”. Тут можна отримати рекомендації експертів України та світу. Вони допоможуть пережити карантин, зберегти ментальне здоров’я та дізнатися. Також тут можна дізнатися про вплив коронавірусної хвороби на психологічне здоров’я людей.

Telegram-каналі “Лікарі експерти України”. У ньому провідні фахівці-медики дають поради та рекомендації про карантин та актуальні питання населення.

“Коронавірус в цифрах” у Telegram та Viber. Тут можна побачити актуальні новини про COVID-19 у формі статистики, діаграм та графіків.

Viber-спільнота “Корона Київ”. У ній розміщується актуальна та оновлена інформація про коронавірус в Києві.

Viber-спільноті “Вірусні історії”. Там публікують історії людей з усього світу, які захворіли на COVID-19, їхній шлях до одужання, а також сповіді лікарів з інфекційних медичних установ.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *