Дев’ятирічна британка шість разів поспіль врятувала свою хвору матір від смерті

У Великій Британії мешканка страждає на рідкісне захворювання, через яке часто втрачає свідомість. Її постійно рятує дев’ятирічна дочка.

Про це пише Mirror.

У місті Блекпул колишня поліцейська Джемма Хамнетт постійно втрачає свідомість через хворобу Аддісона. За цього ендокринного захворювання наднирники не виробляють достатню кількість кортизолу і альдостерону, які використовуються у процесі метаболізму і реакції на стрес.

Приступ може трапитися через незначні фактори. Щоб повернути жінку у нормальний стан, їй потрібно зробити укол стероїдів, які замінюють гормони.

Дочка Джемми Сієнна Хамнетт-Чау вперше врятувала маму у чотири роки. З того часу дівчинці доводилося надавати медичну допомогу мамі п’ять разів. Так, востаннє вже дев’ятирічна Сієнна врятувала маму, коли та втратила свідомість через надмірне хвилювання. Її непокоїла ізоляція, тому у неї почалася панічна атака. Тоді дівчинка спокійно вколола матері рятівну стероїдну ін'єкцію. 

Колишні колеги Джемми, які є поліцейськими, зазначили, що Сієнна заслуговує на медаль за свою хоробрість.

Нагадаємо, у британському місті Престон собака за командою господарки, що сильно травмувалася, покликав її дочку. Завдяки псу вона викликала швидку і врятувала матір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *