Винахідники з Україні виготовили капсулу для транспортування хворих на коронавірус

Відомий лікар Ростислав Валіхновський заснував платформу Anti Covid 19, де об’єднали зусилля меценатів та бізнесменів з одного боку і медичних закладів з другого боку. В результаті винахідники представили портативну ізоляційну палату.

Як відомо, кожен п’ятий хворий на коронавірус в Україні є медичним працівником. Тому лікарів та медичний персонал потрібно максимальна захистити від смертельної інфекції.

Як вберегти здоров’я медика

Поки в пацієнта не підтверджено коронавірус (ПЛР тестуванням), доти з ним потрібно поводитись надзвичайно обережно, щоб виключити будь-які можливості інфікування інших людей.

5 порад, що гарантовано убезпечать медичних працівників від інфікування коронавірусом при транспортуванні хворих:

Наявність захисного костюму
Використання респіраторів N95/FPP3
Захисні окуляри
Одноразові рукавички
Транспортування пацієнта за допомогою портативної ізоляційної палати

Що це за винахід

Українські винахідники придумали, як ще убезпечити мед персонал та зробили портативну ізоляційну палату. У неї є такі переваги:

герметична
оснащена маскою та приборами для подачі кисню
є сертифіковані фільтри для знезараження повітря
10 вмонтованих спеціальних рукавиць для можливості проведення будь-яких маніпуляцій без контакту з хворим
портативний компресор
гарантує 100% захисту від інфікування
палату можна використовувати з ношами, що полегшить будь-які пересування пацієнта
відповідає всім найвищим світовим стандартам.

Капсулу для хворих розробили інженери кременчуцької компанії “Креатив-Агромаш”, а саме винахідник Антон Суворов, за допомогою платформи Anti Covid 19. На розробку приладу він витратив менше тижня.

За словами керівника компанії Юрія Андрієвського, капсула разом з ношами важить 16 кг.

Він зазначив, що тканина з якої зробили капсулу має сертифікат української санепідемслужби та МОЗу, фільтри на капсулі також від українського виробника.

Капсула оснащена кисневою маскою; портативним реанімаційним набором; комперсором на акумуляторах (працюють 8 годин), який подає кисень у капсулу; спеціальними рукавичками, які можна зняти, щоб дезінфікувати капсулу зсередини.

За словами винахідників, цей виріб виготовили за декілька днів. Вони мають надію, що за допомогою лікарів вдосконалять капсулу та отримають сертифікацію.

Вже є і замовлення

Полтавські меценати хочуть встановити такі капсули у 50 бригад швидкої допомоги. Також були замовлення з Ужгорода, Івано-Франківська, Кривого Рогу, від приватних клінік та від волонтерів. На наступний день після того, як капсулу представили, розробники отримали 80 замовлень.

Валіхновський звернувся до міністра охорони здоров’я Максима Степанова та попросив, щоб ця капсула використовувалася в Україні. А для цього потрібно отримати сертифікат на капсулу.

Лікар уточнив, що у Європі та Америці подібні капсули коштують у десять разів більше.

Ефективність їхнього застосування вже протестована на каретах швидкої медичної допомоги в Україні. Впровадження системи ізоляційних палат дозволить медикам безпечно транспортувати хворих до медичних закладів.

Читайте також:

Як зміцнити імунітет, щоб не заразитись коронавірусом: 10 порад від лікаря
Лікар дав головні поради, як не підхопити коронавірус: 10 простих правил вбережуть життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *