В Росії за добу коронавірус підтвердили майже у 5 тисяч людей: кількість смертей зростає

Станом на суботу, 18 квітня, в Росії підтверджено вже 36 793 випадки зараження коронавірусів, 4 785 з яких тільки за останню добу.

Про це повідомляє “Интерфакс”.

Всього в Росії зареєстровано 36 793 хворих. За останню добу захворіли реєструвалися в 79 регіонах країни. Найбільше нових випадків виявлено в Москві – 2649 інфікованих, в столиці вже 20 754 хворих COVID-19. Ще 428 нових епізодів в Підмосков'ї, 139 – в Петербурзі.

Число жертв захворювання досягло 313. За добу померли ще 40 осіб, 21 з них в Москві.

За добу в Росії вилікувалися від коронавірусу 467 осіб, в тому числі в Москві – 162. За весь період по Росії виписано по одужанню – 3 057 осіб.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *