У міськраді Харкова повідомили про стан хворого на коронавірус Кернеса

У Харківській міській раді повідомили, що стан мера Харкова Геннадія Кернеса не викликає у лікарів побоювань за його життя. Він може незабаром повернутися до України.

Про це сьогодні, 20 вересня, інформується на сайті міськради.

“Інформація про те, що Харківський міський голова перебуває у комі, не відповідає дійсності. Стан Геннадія Кернеса не викликає у лікарів побоювань за його життя. Інформація, яку Харківська міська рада отримує з клініки “Шаріте”, дозволяє розраховувати на швидке повернення Геннадія Кернеса до Харкова”, – йдеться у повідомленні.

У міськраді також спростували інформацію у Мережі про те, що, мовляв, у команді Кернеса впевнені у тому, що його спеціально заразили коронавірусом, а причетні до цього зараження голова Харківської ОДА та міністр внутрішніх справ.

“Харківська міська рада офіційно заявляє: таку версію подій у команді Геннадія Кернеса не розглядають, а подібні інформаційні вкидання розцінюють як недолугу спробу загострити політичне протистояння у Харкові й регіоні та зіштовхнути лобами місцеву і центральну владу”, – зазначили у міськраді.

Нагадаємо, міський голова Харкова Геннадій Кернес наразі лікується від коронавірусу у німецькій клініці “Шаріте”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *