США збільшили розмір допомоги Україні на боротьбу проти коронавірусу

Сполучені Штати Америки збільшили допомогу Україні на боротьбу та подолання наслідків пандемії COVID-19. Вони додатково нададуть 1,8 млн доларів.

Про це у Facebook повідомило Посольство США в Україні.

“На початку цього місяця США оголосили про збільшення фінансування, пов`язаного з COVID-19 для України, з 15,5 мільйонів доларів до майже 17,3 мільйона доларів. Ця нова порція фінансування майже на 1,8 мільйона доларів США спрямована на підтримку діяльності Міжнародної організації з міграції (МОМ) на сході України, допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим категоріям населення, ураженого конфліктом”, – йдеться в повідомленні.За інформацією, це фінансування МОМ допоможе запобігти поширенню COVID-19 шляхом надання гуманітарної допомоги, підтримки місць для проходження ізоляції та центрів лікування, програм охорони здоров`я, гігієни тощо.

Раніше повідомлялося, що у світі кількість випадків зараження новим типом коронавірусу COVID-19 перевищила позначку 13 мільйонів. Зокрема, станом на 04:00 за київським часом вівторка, 14 липня, відомо про 13 061 792 пацієнтів, які підхопили нову інфекцію. Зазначається, що 571 840 із них померли від ускладнень захворювання, тоді як 7 221 190 – вилікувалися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *