Посол Польщі пояснив, чому кордон з Україною поки повноцінно не відкриють

Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі вважає, що рішення про повноцінне відновлення транспортного сполучення і відкриття кордону між Польщею й Україною залежатиме від епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

Про це він повідомив журналістів 9 червня, передає УНІАН.

Ціхоцкі звернув увагу на зростання кількості інфікованих коронавірусом в Україні. Тому про можливу дату відновлення сполучення говорити не береться попри те, що польські авіалінії LOT вже продають квитки на рейси на другу половину червня. Також він сказав, що представники національних операторів залізничних перевезень обох країн ведуть перемовини про відновлення сполучення.

До Польщі зараз можуть поїхати українці, котрі мають дозволи на роботу, дозволи на проживання або мають членів родини у цій країні, а також громадяни країн-членів Європейського Союзу.

Нагадаємо, від 29 травня на державному кордоні поновили свою роботу 66 пунктів пропуску. Саме на кордоні з Польщею функціонують чотири пункти пропуску: “Ягодин”, “Краківець”, “Рава-Руська” та “Шегині”. Пропуск пішоходів через українсько-польський кордон здійснюється тільки в “Шегинях”. У решті пунктів пропускають лише осіб, які їдуть автотранспортом. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *