На Буковині кількість заражених коронавірусом перевалила за тисячу: COVID-19 підтвердили у померлих братів

У вівторок, 21 квітня, у Чернівецькій області новий тип коронавірусу COVID-19 підтвердили у ще 65 людей.

Таким чином, кількість інфікованих на Буковині зросла до 1 053 осіб, повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук. 

Нагадаємо, що сьогодні у місті Сторожинець в лікарні помер 25-річний чоловік, тоді як напередодні у медзакладі також не зміг побороти захворювання його 19-річний брат. Обоє, за словами Осачука, померли від ускладнень COVID-19. “У них підтвердили, встановили наявність інфекції, – зазначив посадовець. – Це вкотре привертає нашу увагу до того факту, що люди надто легковажні, терплячі, та думають, що хвороба якось мине, а тому пізно звертаються за допомогою”.

Нагадаємо, що минулої доби на Буковині від ускладнень нової недуги померли ще троє пацієнтів.

Раніше голова Сторожинецкої РДА розповів про критичну ситуацію в лікарні, де померли двоє інфікованих новою коронавірусною інфекцією братів.
 
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *