Міністр інфраструктури розповів про орієнтовний графік відновлення роботи громадського транспорту

Роботу громадського транспорту в Україні почнуть поступово відновлювати, враховуючи епідеміологічну ситуацію з поширенням нового коронавірусу COVID-19 в Україні. Попередньо – це вже може відбутися в травні, але більш вірогідний сценарій – у червні-липні.

Про це в ефірі ObozTV сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“У разі позитивної динаміки, зменшення кількості хворих і смертей у результаті коронавірусу, ми будемо поступово зменшувати обмеження”, – зазначив Криклій.

Ідеться про всі види транспорту, включаючи метрополітен.

“Про конкретні терміни говорити дуже передчасно. Точно не раніше, ніж у травні. Я прогнозував би червень-липень. Усе залежить, зокрема, від кожного з нас, наскільки адекватно ми ставимося до обмежень, як ми їх дотримуємося, зокрема самоізоляції, як ми дотримуємося маскового режиму, як не їздимо на вихідні святкувати на шашлики з рідними і близькими, не наражаємо на небезпеку всіх, хто поруч, а робимо це все дистанційно”, – наголосив міністр.

Нагадаємо, в сирому варіанті графіка виходу України з карарнтину, який підготував уряд, частково зняти обмеження на роботу громадського транспорту планують на початку травня – на початку червня. А на початку червня – на початку липня мають відновити роботу громадського транспорту за новими правилами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *