Українською вийде роман-продовження легендарного "Щоденника" Бріджит Джонс американської письменниці Гелен Філдінґ

В українському перекладі вийде роман “Бріджит Джонс. На межі здорового глузду” Гелен Філдінґ, повідомляє пресслужба “Видавництва Старго Лева”. 

Це продовження легендарного роману “Щоденник Бріджит Джонс”, до якого мила та кумедна Брідж звикла записувати всі свої радощі та біди.

Нарешті і на вулиці Бріджит — свято: вона знайшла собі пару — чоловіка мрії, перспективного красеня-адвоката Марка Дарсі. Та виявилося, що будувати стосунки зовсім не просто! Доля підготувала для міс Джонс чимало злетів і падінь. Дівчина постійно намагається встановити “внутрішню рівновагу”, балансує між роботою на телебаченні, авантюрними ідеями своєї матусі та ремонтом квартири, зависає з друзями та, хоч би що, не втрачає оптимізму і відчайдушно вірить у справжнє кохання.

Філдінґ Гелен – англійська письменниця, журналістка та сценаристка. Відома завдяки серії романів про Бріджит Джонс:
“Щоденник Бріджит Джонс” (Bridget Jones's Diary, 996), “Бріджит Джонс: на межі здорового глузду” (Bridget Jones: The Edge of Reason, 1999) та 
“Бріджит Джонс без розуму від хлопчиська” (Bridget Jones: Mad About the Boy, 2013).

Гелен вивчала англійську мову і літературу в коледжі св. Анни у Оксфорді. Після закінчення коледжу Гелен працювала на BBC регіональною кореспонденткою новинного каналу, потім продюсерокою різних дитячих, а також розважальних телешоу. Згодом працювала в різних газетах та почала кар`єру письменника.

Нагадаємо, вУкраїні створили новий літературний онлайн-проєкт “Запитай у автора”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *