Українською вперше вийшов бестселер в електроному форматі "Велика маленька брехня" Ліян Моріарті

У видавництві “КМ-Букс” вперше в українському перекладі вийшла електронна книжка “Велика маленька брехня” Ліян Моріарті, повідомляє пресслужба видавництва. 

Роман про колишніх чоловіків, других дружин, матерів та дочок, шкільний скандал а також маленьку брехню, котра може стати смертельною.

Це історії життя трьох різних жінок, які знайомляться в одному місці. Маделін – сила, на яку зважають. Вона кумедна, в'їдлива та пристрасна; все пам'ятає і нічого не пробачає. Селеста – вродливиця, здатна примусити зупинитися світ та зачудовано милуватися нею. Та за ілюзію ідеальності воно платить свою ціну. Новенька у місті, самотня матуся Джейн настільки молода, що інші мами зі школи сприйняли її за няньку, За її плечима – загадкове минуле та сум, нехарактерний для її віку. Життєві шляхи цих трьох жінок різні, але всі вони зійдуться в одному страшному місці. 

Ліян Моріарті — австралійська письменниця; старша сестра письменниці Жаклін Моріарті. Її твори “Таємниця мого чоловіка” (2017), “Три бажання” (2018) перекладено 40 мовами. Роман “Велика маленька брехня” (2017) отримав премію “Вибір Goodreads” у номінації “Найкращий художній твір”. 

Нагадаємо, українською вийде роман “Неприкрита природа” Еррі де Луки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *