• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

ЗСУ назвали найгарячіший напрямок на карті бойових дій: зведення Генштабу

ВідФролова Марія

Тра 20, 2024
ЗСУ назвали найгарячіший напрямок  на карті бойових дій: зведення Генштабу
Наші ракетники й артилеристи завдали ударів по ще трьох районах зосередження противника та одній радіолокаційній станції. Фото: Генштаб

З початку поточної доби українська авіація уразила 18 районів зосередження особового складу ворога та два їхні зенітно-ракетні комплекси.

Наші ракетники й артилеристи завдали ударів по ще трьох районах зосередження противника та одній радіолокаційній станції. Про це ввечері 18 травня повідомив Генштаб ЗСУ.

Загалом, з-поміж 77 бойових зіткнень за цю добу сім ще тривають. При цьому українські воїни чотири рази здійснювали штурмові дії з метою вибити противника із займаних позицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ “приземлили” черговий Су-25 на Донеччині

На Харківському напрямку протягом доби відбувалося 10 боєзіткнень. Російські терористи знову завдали повітряного удару по місту Харків, застосувавши дві керовані авіабомби. Проводили штурмові дії на напрямках Глибоке-Лук’янці, Лук’янці-Веселе, Бугруватка-Стариця.

На Куп’янському напрямку кількість боїв за день зросла до дев’яти, а на Лиманському – до семи.

На Краматорському напрямку окупанти проводять штурмові дії у напрямках населених пунктів Іванівське та Калинівка. Загальна кількість атак росіян на напрямку зросла до 14.

Покровський напрямок на мапі бойових дій залишається найгарячішим. Із 23 бойових зіткнень з початку доби, на даний час чотири ще тривають. До переліку населених пунктів, куди ворог спрямовує свої атаки, додалося Нетайлове.

На Курахівському напрямку агресор десять разів робив спроби подолати нашу оборону. Триває бій поблизу Красногорівки.

На Придніпровському напрямку число зупинених російських штурмів українськими захисниками на плацдармах на лівобережжі Дніпра в Херсонській області за сьогодні зросло до чотирьох.

Сили оборони намагаються відтіснити російську армію у напрямку населеного пункту Глибоке у Харківській області.

Воно знаходить приблизно за 40 км від Харкова та за 10 км від кордону з РФ. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

За даними Генштабу, на Харківському напрямку ворог не припиняє спроби прорвати оборону українських військ. З початку доби російська армія двічі атакували позиції ЗСУ в напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ, успіху не мали.

З початку поточної доби українська армія продовжує активні операції проти російського ворога. Згідно з повідомленням Генштабу ЗСУ, авіація завдала ударів у 18 районах зосередження ворога і знищила два зенітно-ракетні комплекси. Це свідчить про облік та здійснення точних ударів з високою ефективністю, важливих для позиціонування ворожих військ та збройних систем.

Також Генштаб повідомив про штурмові дії ракетників та артилеристів в трьох районах зосередження ворога та одній радіолокаційній станції. Це додатково підтверджує здатність українських військ активно реагувати на дії противника та знищувати його структури і осередки.

За останню добу сталося 77 бойових зіткнень, з яких сім продовжуються. Важливо відзначити, що військові ЗСУ провели чотири штурмові дії з метою вибити противника з його позицій, що свідчить про активну оборону та бажання контролювати території.

Активність в різних напрямках

Показники бойових дій в різних напрямках також свідчать про посилення тиску на російського ворога. На Харківському напрямку сталося 10 боєзіткнень, в результаті яких російські терористи здійснили повітряний удар по місту Харків. Це свідчить про намір ворога продовжувати атаки на цивільне населення і порушити стабільність на вигідних для них напрямках.

Крім того, Куп’янський напрямок відзначився збільшенням кількості боєзіткнень до дев’яти, а на Лиманському – до семи. Сили оборони показують готовність не тільки захищати свої позиції, але й активно контролювати та відбивати атаки ворога.

Зважаючи на найбільш активні бойові дії, Курахівський напрямок залишається одним з найнапруженіших. Через спроби прорвати оборону українських військ, ворог зробив 10 атак. Натиск населеного пункту Красногорівка свідчить про важливість цієї території для обидвох сторін та можливий подальший розвиток подій на цьому напрямку.

Розвиток ситуації

За останні години ситуація на Придніпровському напрямку стала надзвичайно напруженою, збільшившись до чотирьох зупинених російських штурмів українськими захисниками на плацдармах на лівобережжі Дніпра. Це свідчить про жорсткість боїв і повний розпал сутичок з ворогом.

Зазначений позитивний прогрес та активність українських військ свідчать про їхню готовність відстояти територіальну цілісність і незалежність України. Варто відзначити, що враховуючи посилення оборонних позицій, українські сили ведуть ефективну боротьбу, що може мати вплив на подальший розвиток подій.

Однак, зважаючи на активність противника і його намір продовжувати атаки, стає очевидним, що ситуація може продовжувати погіршуватися. Українським військам потрібна тривала і стабільна підтримка, яка допоможе їм впоратися з ворожими загрозами та зберегти мир і безпеку на території України.

Джерело: gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *