• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 29.02.2024

ВідФролова Марія

Лют 29, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 29.02.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 27 лютого 2024 – ситуація на фронті

ЗСУ на фронті

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна в Україні, що розпочалася 24 лютого 2022 року, має серйозні наслідки і викликає загрозу для безпеки і стабільності не тільки в Україні, але й в цілому світі. Вторгнення російських військ було стратегічно сплановано і почалося з атак на аеродроми і військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

На сьогоднішній день, ситуація в Україні залишається напруженою і провокує все новіші аналітичні та стратегічні рухи на обох сторонах конфлікту. Часткове звільнення певних територій від окупантів було досягнуте за рахунок наполегливої роботи військових підрозділів та підтримки союзників зі сторони України та НАТО.

Аналітичні карти Deep State, Institute for the study of war та CTP, а також liveuamap.com, надають цінну інформацію про бойові дії та контрольні точки на території України. Це дозволяє краще розуміти ситуацію на передовій та здійснювати об’єктивний аналіз подій. Однак, варто зазначити, що ці карти не є повністю авторитетними джерелами інформації, тому необхідно бути обережними при використанні цих даних для прийняття важливих рішень.

У соціальних мережах і медіа появляються чутки та неофіційна інформація про можливі подальші рухи та прогнози на майбутнє. Деякі експерти стверджують, що це може бути початком великого конфлікту між Росією та Західним світом, що може перетворитися на Третю світову війну. Інші проаналізовують ситуацію з економічної та політичної точок зору, та наголошують на важливості залучення міжнародного співтовариства для припинення конфлікту та встановлення миру.

З необхідністю надання допомоги постраждалим жителям України і відновлення пошкодженої інфраструктури стикаються інші завдання, які потребують великих фінансових та людських ресурсів. Створення позитивних та стабільних умов для життя громадян, які постраждали внаслідок конфлікту, є невід’ємною складовою процесу миру і відновлення країни після війни.

Ключовим завданням на сьогоднішній день є припинення насилля та досягнення мирного врегулювання конфлікту. Це може бути досягнуто за допомогою дипломатичних переговорів, міжнародного тиску на агресора, гуманітарної допомоги і взаємної підтримки між країнами та союзниками.

У світлі цих подій, важливо, щоб міжнародна спільнота зосередила увагу на ситуації в Україні та підтримала український народ у його боротьбі за свободу та незалежність. Тільки спільними зусиллями ми можемо зупинити насильство та забезпечити мирне майбутнє для всіх.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *