• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 25.02.2024

ВідФролова Марія

Лют 25, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 25.02.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 25 лютого 2024 року – ситуація на фронті

Війна в Україні

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна, яка розпочалася в Україні, має надзвичайно значимі наслідки як для самої країни, так і для міжнародної спільноти. За офіційними даними, вторгнення розпочалося з різкої атаки на аеродроми, військові склади та державний кордон.

Очевидно, що такий великий і добре підготовлений військовий наступ за такий короткий час потребував значних планування і мобілізації з боку Російської Федерації. Безумовно, це свідчить про важливу стратегічну роль України у регіоні та намагання Росії забезпечити свої інтереси.

Слід зазначити, що ситуація в Україні є дуже складною і непередбачуваною. Кожен день, нові події та розвиток військових дій можуть змінити картину ситуації. Тому багато аналітиків та спостерігачів використовують карту бойових дій, щоб знаходитися в курсі останніх подій.

Карти бойових дій

Наразі існує кілька джерел, які надають карту бойових дій в Україні. Одним з них є Deep State, Institute for the study of war та CTP. Графічне зображення на карті використовує різні кольори і позначення, які вказують на зони бойових дій та контроль над територією. Виносити остаточний висновок можна лише після уточнення цих інформацій на основі додаткових джерел.

Також, доступна інтерактивна карта бойових дій liveuamap.com. Це особливо корисний ресурс для перевірки останніх подій та виявлення руху фронтів. Завдяки простому кольоровому коду можна швидко визначити, яка територія знаходиться під контролем уряду України, а яка – під контролем російської армії.

У картах використовуються синій колір для уряду України та західних сил, червоний – для Росії та її союзників. Варто пам’ятати, що червоним кольором позначені тимчасово окуповані території України.

З розвитком військових дій і зміною обставин, карті бойових дій будуть оновлюватись і змінюватись. Тому слід знати, що це лише один інструмент, який допомагає отримати загальну картину ситуації, але не може замінити інших джерел інформації та розумного аналізу.

З огляду на безпеку, рекомендується користуватися інформацією зелених коридорів, які запропоновані владою для безпечного переміщення.

Усіма цими картами та ресурсами можна скористатися, щоб мати краще уявлення про динаміку подій в Україні. Але найголовніше залишається те, що мир та безпека – найбільша потреба для всіх українців та народів світу.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *