• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 22.03.2024

ВідФролова Марія

Бер 22, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 22.03.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 22 березня 2024 року – ситуація на фронті

Карта бойових дій в Україні на 21 березня 2024

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна в Україні, розпочата Російською Федерацією у лютому 2022 року, має серйозні наслідки для країни і регіону в цілому. За наказом президента РФ Володимира Путіна було здійснено напад на аеродроми, військові склади і державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом. Ці атаки вже призвели до значних знищень, людських жертв і переміщень.

На карті, розробленій Deep State, Institute for the study of war та CTP, можна помітити території, які були звільнені від окупантів та території, що залишаються під контролем Росії. Ці позначення, такі як сині для звільнених територій та червоні для окупованих, дозволяють нам уявити розширення конфлікту.

Оскільки війна продовжується, можна передбачити, що ситуація на карті зміниться з часом. За допомогою глибокого аналізу карти бойових дій та постійного оновлення новин, можна розраховувати на подальший простір для спекуляцій. Вчити, куди просуватимуться ворожі сили та які напрямки атак можуть бути обрані Росією.

Також відзначу, що карту liveuamap.com можна вважати надійним джерелом онлайн-інформації про бойові дії в Україні. Вона надає детальну і актуальну інформацію про поточні події, ділянки, які вже звільнені від окупантів, а також інші важливі подробиці. Це надає можливість ширшого розуміння ситуації на передовій і уявлення про подальший розвиток подій.

У цій небезпечній ситуації найголовніше, щоб громадяни України та міжнародне співтовариство слідували рекомендаціям влади та безпечним маршрутам, зазначеним на карті. Важливо пам’ятати про мирний розв’язок конфлікту та не завдали більше втрат і страждань.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *