• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 22.02.2024

ВідФролова Марія

Лют 22, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 22.02.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 21 лютого 2024 року – ситуація на фронті

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 22.02.2024

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини про початок повномасштабної війни в Україні, здійсненого з боку РФ за наказом президента Володимира Путіна, є печальним і тривожним сигналом. Це суттєво підштовхнуло країну вогнем та хаосом. Атака розпочалася з нападу на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на кордон України з Росією, Білоруссю і окупованим Кримом.

Представлені карти бойових дій від Deep State, Institute for the Study of War та CTP використовуються для візуалізації ситуації в країні. Ці карти використовують умовні позначення для відображення контрольних територій і руху ворожих підрозділів, а також для надання інформації про штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів. Надається також посилання на карту бойових дій на liveuamap.com, де можна застежувати розвиток подій в режимі онлайн.

Проте варто зауважити, що такі карти можуть містити неточності, оскільки ситуація на полі бою постійно змінюється, а контрольні точки можуть переміщуватися. Також варто пам’ятати, що ці карти не є джерелом для прокладання безпечних маршрутів, оскільки ситуація є надзвичайно небезпечною.

Важливо залишатися в курсі ситуації в Україні та слідкувати за розвитком подій. Але важливо не забувати про гуманітарну кризу, яка може трапитися внаслідок цієї війни. Про людей, які потрапили в пастку конфлікту та перебувають у великому страху й безпомічності, не слід забувати. Важливо надавати допомогу потерпілим і працювати над пошуком мирного вирішення цієї драматичної ситуації.

Для багатьох експертів та аналітиків є важливим запитанням, що може бути далі. У такій ситуації можливі різні сценарії. Для врегулювання конфлікту можуть бути залучені міжнародні посередники та організації. Також можливим є продовження війни та загострення конфлікту, як результат, чого страждає населення України. Наразі важко передбачити, що саме буде далі, але необхідний наголос на пошуку мирного розв’язку цього конфлікту.

У цей тяжкий момент для України і всього світу важливо пам’ятати про гуманітарну кризу, яка може посилитися в результаті цієї війни. Потерпілим людям потрібна допомога, і міжнародні спільноти мають зайняти активну позицію, щоб забезпечити гуманітарну допомогу та сприяти мирному вирішенню цього конфлікту. Нехтування цими проблемами може спричинити великі людські страждання і гостру гуманітарну кризу.

В цей час нам всім слід злитися разом, докласти всіх зусиль для забезпечення миру та стабільності в Україні. Це ситуація, яка вимагає спільних дій і солідарності, як внутрішньої, так і зовнішньої. Сподіваюся, що ми зможемо знайти мирне та врегульоване рішення цього конфлікту, щоб забезпечити безпеку та благополуччя всього народу України.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *