• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 14.03.2024

ВідФролова Марія

Бер 14, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 14.03.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 14 березня 2024 року – ситуація на фронті

Війна в Україні

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна в Україні, розпочата 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна, має серйозні наслідки для країни та регіону в цілому.

Зазначене вторгнення розпочалося з атаки на аеродроми та військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом. Цей конфлікт велетенських розмірів має велику вазу з погляду геополітичної ситуації та внутрішньої політики обох країн.

На мою думку, останні події в Україні є прямим наслідком розвитку подій у регіоні протягом останніх років. Напружені відносини між Україною та Росією, а також конфлікти на Донбасі і в Криму створили підґрунтя для ескалації цього конфлікту до повномасштабної війни.

Наскільки великими далі можуть бути наслідки цієї війни, складно прогнозувати. Україна залучила підтримку з боку світових сил, включаючи НАТО та інші західні країни. Однак, Росія має сильну армію та значні ресурси, тому можливий довготривалий та кривавий конфлікт.

Наразі, карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України, є важливим джерелом інформації для всіх, хто бажає слідкувати за розвитком подій. Карта бойових дій liveuamap.com також надає можливість дивитися події в режимі онлайн і отримувати актуальну інформацію про рух військ та бойові дії.

Цей конфлікт має потенціал вплинути на політичну карту світу та змінити геополітичну ситуацію в регіоні. Розриви між Росією та Заходом можуть загостритися, а втручання світових сил може мати непередбачувані наслідки. Наразі, головне завдання для всіх зацікавлених сторін – знайти мирне врегулювання конфлікту та запобігти довготривалим та кривавим наслідкам.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *