• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 11.03.2024

ВідФролова Марія

Бер 11, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 11.03.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 11 березня 2024 року – ситуація на фронті

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 11.03.2024

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Війна, яка розпочалася в Україні в 2022 році, має серйозні наслідки для всього регіону та світу в цілому. Вторгнення почалося зі стратегічних атак на військові об’єкти та аеродроми в різних містах України. Крім того, Росія використала можливості свого кордону з Білоруссю та окупованим Кримом, щоб розширити військову операцію.

Згідно з картами бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, ситуація в Україні щодня змінюється. Частина території вже відновлена та звільнена від російських окупантів, що свідчить про успішні операції українських силових структур. Однак, існують також чорні та сірі ділянки, які потребують подальшої уточнення та звільнення.

Очевидно, що конфлікт в Україні має глибокі політичні, економічні та геополітичні причини. Він має вплив на стабільність регіону та може мати далекосяжні наслідки для відносин між країнами світу. Важливо продовжувати надавати підтримку Україні та забезпечувати безпеку для мирного населення.

На даний момент, карту бойових дій можна дивитися в режимі онлайн на різних ресурсах, включаючи Deep State та liveuamap.com. Важливо використовувати ці ресурси вірно, не тільки для отримання інформації про ситуацію на полі бою, але й для планування безпечних маршрутів та уникнення небезпеки.

Однак, вирішення конфлікту в Україні не залежить лише від військових операцій та карт бойових дій. Вони лише показують обставини на полі бою. Щоб досягти миру та стабільності в регіоні, потрібно політичне врегулювання, дипломатичні переговори та міжнародну співпрацю між учасниками конфлікту.

Турбує той факт, що ультра-праві сили в Росії набули більшої впливу, що може спричинити подальше ескалацію конфлікту. Однак, необхідно знайти способи залучення Росії до мирного вирішення конфлікту та дотримання міжнародного права.

Загалом, конфлікт в Україні має безпрецедентний характер і вимагає комплексного і багатогранного підходу до його вирішення. Україна потребує підтримки та солідарності міжнародної спільноти, а також продовження наполегливих зусиль для досягнення миру та стабільності.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *