• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 07.03.2024

ВідФролова Марія

Бер 7, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 07.03.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 7 березня 2024 року – ситуація на фронті

ЗСУ на фронті

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна в Україні, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, має серйозні наслідки для країни та регіону в цілому. Це вторгнення, яке здійснене за наказом президента РФ Володимира Путіна, вразило аеродроми, військові склади і державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

На жаль, ці напади призвели до багатьох жертв серед мирного населення і військових, а також значних матеріальних руйнувань. Зараз ситуація є дуже складною, і військові дії тривають на багатьох територіях України.

Для отримання більш детальної інформації про бойові дії, можна обрати інтерактивну карту від Deep State, Institute for the Study of War та CTP або liveuamap.com. Ці карти не тільки надають інформацію про поточну ситуацію, але й містять дані про позиції ворожих підрозділів, штабів або напрямки атак окупантів.

Один з важливих аспектів відображення карт бойових дій полягає в правильному розпізнаванні колірних позначень. Наприклад, сині ділянки позначають території, звідки окупантів вибили, зелені – території, які були звільнені наприкінці березня – на початку квітня, сірі – території, які потребують уточнення, червоні – території, які були захоплені окупантами. Крім того, на карті також позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

Важливо зазначити, що такі карти призначені лише для інформування і не слід використовувати їх для прокладання безпечних маршрутів. Для цього краще скористатися зеленими коридорами, запропонованими владою.

Один з найважливіших аспектів розгляду цієї ситуації полягає у прогнозуванні того, що може статися далі. Зважаючи на нестабільність ситуації, складно зробити точні передбачення. Однак, можна припустити, що воєнні операції продовжуватимуться, і будуть змагання у звільненні окупованих територій. Дипломатичні зусилля також будуть здійснюватися для пошуку мирного вирішення конфлікту.

На цьому етапі має велике значення об’єднання міжнародної спільноти в підтримку України, а також вжиття ефективних заходів для відновлення миру та стабільності в регіоні. Такі події вже отримали міжнародну реакцію, і докладніше обговорюються та аналізуються світовими лідерами.

У цій критичній ситуації необхідно забезпечити безпеку та добробут громадян України, змobilizuvuati народ, підтримувати військову дисципліну. Також слід продовжувати дипломатичне зусилля для пошуку глобального мирного вирішення цього конфлікту.

Вкрай важливо пам’ятати, що конфлікт в Україні має значний вплив на всю Європу і світ в цілому. Тому насамперед необхідно брати до уваги гуманітарні аспекти і забезпечити захист прав людини, а також підтримку і допомогу жертвам цього конфлікту.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *