• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 03.03.2024

ВідФролова Марія

Бер 3, 2024
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 03.03.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 2 березня 2024 року – ситуація на фронті

війна зсу танк

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна. Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

На даному етапі можна ознайомитися з картою бойових дій в Україні, яку надали Deep State, Institute for the study of war та CTP. Також є доступна мапа бойових дій на liveuamap.com. Ці карти умовно відображають ситуацію в містах України, зазначаючи території, які окупанти вибили, території, які були звільнені, території, які ще потребують уточнення, території, захоплені окупантами, а також території Криму, ОРДЛО та Придністров’я.

Ці карті можна використовувати для того, щоб отримати інформацію про території, де йдуть бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події. Вона також містить позначення кольорів для відображення боків конфлікту: синій кольор означає уряд України, НАТО та інші західні сили, червоний – Росію, Білорусь та Придністров’я. Червоним кольором позначені тимчасово окуповані території України.

Аналізуючи ці карти, можна прослідкувати динаміку бойових дій та зміну контролю над територіями. Якщо продовжується успішна операція української армії та її союзників, можемо очікувати звільнення нових територій від окупантів. Однак, також необхідно враховувати можливі дії Росії, яка може підмінити свої тактики та посилити свої зусилля для збереження контролю над окупованими територіями.

Ці карті можуть бути корисним джерелом інформації для журналістів, експертів та громадян, показуючи реальну картину військового конфлікту в Україні та його наслідки.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *