• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року

ВідФролова Марія

Лип 6, 2024
Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року

Відбулося 123 бойових зіткнення з російськими загарбниками

фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Протягом доби противник завдав по території України два ракетних із застосуванням двох ракет та 48 авіаційних ударів (задіяв, зокрема, 60 КАБів), використав для ураження 317 дронів-камікадзе. Здійснив 2772 обстріли по позиціях наших військ і населених пунктах.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 1

мапа: ISW

Новини війни в Україні

Від початку доби відбулося 123 бойових зіткнення. Українські захисники впевнено стримують натиск російських окупаційних військ. Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Останні новини з фронту

Найгарячішою залишалася ситуація на Покровському напрямку, також ворог активний на Лиманському і Курахівському напрямках.

На Харківському напрямку

Ворог дев’ять разів атакував неподалік Липців, Глибокого та Вовчанська. Всі штурмові дії агресора успішно відбито нашими захисниками.

Втрати противника на цьому напрямку на даний час становлять 62 військовослужбовця вбитими та пораненими, знищено п’ять одиниць автомобільної та три одиниці спеціальної техніки, 25 БпЛА, також пошкоджено чотири автомобіля та дві артилерійські системи, одна з яких 2С19 «Мста-С».

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 2

мапа: deepstate

На Куп’янському напрямку

Ворог протягом дня шість разів намагався просунутися до наших позицій неподалік Петропавлівки, Синьківки та Стельмахівки. Чотири атаки противника вже успішно відбито Силами оборони. Два боєзіткнення триває в районі Синьківки, ситуація контрольована.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 3

мапа: deepstate

На Лиманському напрямку

Сьогодні ворог досить активний – атакував 19 раз в районах Невського, Макіївки, Греківки, Тернів та Торського. Ще точаться шість боєзіткнень, всі інші наші воїни зупинили. Втрати російських окупантів уточнюються.

На Сіверському напрямку

Ворог чотири рази намагався прорвати нашу оборону в районах Спірного та Виїмки. Успіху не мав. Ситуація контрольована.
На Краматорському напрямку противник атакував дев’ять разів поблизу населених пунктів Калинівка, Кліщіївка, Часів Яр, Андріївка та Іванівське, всі атаки захлинулись. Загарбники зазнали втрат.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 4

мапа: deepstate

На Торецькому напрямку

Ворог, за підтримки авіації, 11 разів намагався проводити штурмові дії поблизу Торецька, Залізного, Північного та Нью-Йорка. Поблизу Нью-Йорка триває бій. Ситуація контрольована.

На Покровському напрямку

Окупанти проявили найбільшу активність. Усього, від початку доби, загарбники 41 раз намагалися вклинитися в нашу оборону в районах Юр’ївки, Новоолександрівки, Воздвиженки, Калинового, Лозуватського, Прогреса, Новоселівки Першої, Євгенівки, Яснобродівки та Карлівки. Наразі, 29 атак ворога відбито, 12 боєзіткнень тривають. Наші оборонці вживають заходів для стабілізації обстановки та недопущення просування противника вглиб української території.

За попередньою інформацією сьогодні наші воїни знешкодили на Покровському напрямку 181 окупанта. Знищено три ворожих автомобіля та два пошкоджено. Також знищено одну артилерійську систему.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 5

мапа: deepstate

На Курахівському напрямку

Ворог 17 разів атакував наші позиції. Найбільшу активність проявив у районі Костянтинівки та Парасковіївки. Ще тривають бої у трьох локаціях.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 6

мапа: deepstate

На Времівському напрямку

Відбито два ворожих штурми біля Водяного. Противник успіху на мав.

На Оріхівському напрямку

Окупанти чотири рази безуспішно штурмували наші позиції в районі населених пунктів Мала Токмачка, Новоданилівка, Роботине та Новоандріївка. Триває одна атака поблизу Малої Токмачки.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 липня 2024 року фото 7

мапа: deepstate

На Придніпровському напрямку

Ситуація суттєвих змін не зазнала, втрат позицій та територій не допущено. Українські воїни успішно відбили одну атаку російських терористів на лівобережжі Дніпра.

Нагадаємо, триває 865-й день повномасштабної війни в Україні.

Читайте також:

У звіті Генштабу ЗСУ повідомляється, що протягом останньої доби противник завдав багато ударів по території України. Зокрема, було застосовано ракети, авіаційні удари та дрони-камікадзе. Вичерпний огляд географічного розташування бойових подій показує, що найнапруженіша ситуація тривала на Покровському напрямку, а також на Лиманському і Куп’янському напрямках.

Вимірювальна є масштабність нападу противника. За доходами Генштабу ЗСУ, загарбники провели 123 бойових зіткнення. Серйозні битви тривають на Куп’янському, Лиманському, Покровському і Курахівському напрямках. Згідно з інформацією, яка надійшла з передової, українські військові відбили багато атак противника і знищили велику кількість ворожої техніки і терористів.

Зараз, коли бойовий протистояння між Росією та Україною триває вже понад 2,5 року, можна зробити певні висновки щодо стратегії обидвох сторін. Росія тримається військової агресії на сході України, намагаючись займати стратегічні позиції і контролювати коридори транзиту в Україні. Україна ж, в свою чергу, постійно посилює своє військове потенціал та вдосконалює свої військові доктрини для ефективної боротьби з російськими загарбниками.

Можливо, найбільш важливою і досягнутою метою України є засідання на міжнародній арені. Зараз українська сторона має активну підтримку від світової громадськості, а також фінансову та військову допомогу з боку Заходу. Крім того, українська армія демонструє високий рівень бойової майстерності і незламність, що стимулює патріотичний дух серед українського населення.

Аналізуючи ситуацію, можна зробити висновок, що Росія не збирається відступати, і українські військові будуть продовжувати свою боротьбу за волю та незалежність України. Проте, в рамках такої стабільної та напруженої ситуації, важливо не забувати про гуманітарні наслідки цього конфлікту. Цивільні мешканці, які постраждали через цю війну, потребують негайної гуманітарної допомоги та підтримки.

Я все більше переконується у необхідності політичного рішення для завершення цієї війни. Без політичного діалогу, який базується на міжнародному праву та принципах справедливості, буде складно досягти мирного врегулювання цього конфлікту. Але на жаль, на сьогоднішній день такий політичний діалог здається малоймовірним, оскільки Росія продовжує свою агресію на сході України.

Україна має перед собою важке завдання – забезпечити свою безпеку й захистити свою територію. Вона повинна вдосконалити свої армійські потужності, завершити реформування військового сектора, залучити іноземну допомогу і наполегливо підтримувати рішення міжнародних організацій стосовно Росії та її агресивної поведінки. Попри всі труднощі і втрати, Україна має віру в свої сили та майбутнє, і продовжує вести боротьбу за свою незалежність та територіальну цілісність.

Джерело: glavcom.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *