• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Карта бойових дій в Україні станом на 4 липня 2024 року | Chas.News

ВідФролова Марія

Лип 7, 2024
Карта бойових дій в Україні станом на 4 липня 2024 року | Chas.News

Протягом минулої доби зафіксовано 161 бойове зіткнення, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

Орієнтовна лінія фронту на Бахмутському напрямку / Deep State

На Харківському напрямку противник продовжував наступальні дії за підтримки авіації, загалом тут відбулося 15 бойових зіткнень в районах населених пунктів Вовчанськ, Глибоке і Липці.

На Куп’янському напрямку кількість боєзіткнень за добу склала вісім. Сили оборони відбивали атаки противника в районах Синьківки Харківської області та Стельмахівки на Луганщині.

На Лиманському напрямку наші війська стали на заваді 32 атакам окупантів в районах населених пунктів Греківка, Макіївка, Невське Луганської області, Терни на Донеччині та Серебрянського лісництва.

На Сіверському напрямку Силами оборони відбито три атаки в районах Верхньокам’янського та Виїмки Донецької області.

На Краматорському напрямку українські захисники зупинили вісім спроб противника прорвати нашу оборону в районах Кліщіївки, Калинівки, Іванівського і Часового Яру Донецької області.

На Торецькому напрямку агресор значно активізувався — вчинив 25 атак, зокрема, у районах населених пунктів Диліївка, Торецьк, Північне та Нью-Йорк на Донеччині.

На Покровському напрямку наші оборонці відбивали 37 атак окупантів поблизу населених пунктів Калинове, Новоолександрівка, Воздвиженка, Євгенівка, Прогрес, Яснобродівка, Уманське, Карлівка Донецької області.

На Курахівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районі населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Парасковіївка та Костянтинівка, де ворог 16 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Времівському напрямку противник здійснив п’ять атак наших позицій в районах Водяного та Урожайного Донецької області.

На Оріхівському напрямку відбулось дев’ять бойових зіткнень біля населених пунктів Роботине та Щербаки на Запоріжжі.

На Придніпровському напрямку окупанти і надалі намагаються вибити підрозділи Сил оборони з позицій на плацдармах. Усі три атаки росіян успіху не мали.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями, противник зберігає військову присутність, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, обстрілює населені пункти з території рф, зокрема, постраждали Дмитрівка, Таратутине, Миропільське, Гірськ, Нововасилівка, Стара Гута, Чуйківка.

Водночас, наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують бойовий потенціал ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення та у тилу.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Музеї та виставки російсько-української війни: добірка державних і народних закладів

Статистика останньої доби, щодо кількості бойових зіткнень на різних напрямках, яка надана Генштабом ЗСУ, ще раз підтверджує, що конфлікт на сході України залишається активним і небезпечним. Бійкові дії тривають у різних районах, і не зважаючи на активність українських військ, ворожі атаки продовжуються.

Основні битви та взаємодії відбуваються на передових районах в околицях населених пунктів. Велика кількість бойових зіткнень на Харківському, Куп’янському, Лиманському, Сіверському, Краматорському, Торецькому, Покровському, Курахівському, Времівському та Оріхівському напрямках свідчить про те, що обидві сторони конфлікту продовжують зосереджувати свої сили на цих територіях і намагаються відкрити нові фронти та залучити до бойових дій максимальну кількість військових.

Народне бажання досягнути перемоги і відновити територіальну цілісність України, разом із активними діями військових підрозділів, свідчить про те, що Україна має рішучий намір захищати свої території та населення від російської агресії.

Водночас, ситуація на кордоні з Чернігівською та Сумською областями свідчить про те, що противник не зменшує свою активність і тримає під своєю контролем певні райони, звідки веде диверсійно-розвідувальну діяльність та обстрілює населені пункти. Це свідчить про те, що кінцева мета Росії – зайняти весь схід України, незважаючи на рішучість та активність українських сил.

На сьогоднішній день, конфлікт у східній Україні являє собою тяжку гуманітарну та безпекову кризу. Рішення цього конфлікту вимагає міжнародного втручання та посилення міжнародного тиску на Росію. Надіємося, що більшість світових лідерів та організацій зрозуміють тяжкість ситуації в Україні та сприятимуть швидкому врегулюванню цього конфлікту і відновленню територіальної цілісності та соціально-економічного розвитку України.

Джерела:

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *