• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Карта бойових дій в Україні станом на 26 квітня 2024 року | Chas.News

ВідФролова Марія

Кві 27, 2024
Карта бойових дій в Україні станом на 26 квітня 2024 року | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 114 бойових зіткнення. Загалом, ворог завдав 4 ракетних та 75 авіаційних ударів, здійснив 66 обстрілів з РСЗВ.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

На Куп’янському напрямку нашими воїнами відбито 10 атак в районах населених пунктів Кислівка, Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області.

На Лиманському напрямку ворог провів 20 атак в районах населених пунктів Дружелюбівка Харківської області; Макіївка, Серебрянське лісництво Луганської області; Торське, Терни, Зарічне Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 26 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Новий, Миколаївка, Виїмка, Спірне, Іванівське, Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито понад 30 атак в районах населених пунктів Очеретине, Уманське, Невельське, Керамік, Бердичі, та Нетайлове Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Побєда, Новомихайлівка, Водяне Донецької області, де ворог 19 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 2 рази атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби здійснив 3 безуспішні атаки позицій наших військ.

Водночас, наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по двом пунктах управління, восьми районах зосередження особового складу та трьох зенітно-ракетних комплексах противника.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Верховна Рада підтримала створення реєстру постраждалих людей через агресію рф

Протягом минулої доби в Україні відбулося 114 бойових зіткнень, ворожі сили провели 4 ракетних та 75 авіаційних ударів, а також здійснили 66 обстрілів з РСЗВ. Ці дані були опубліковані Генштабом ЗСУ.

Оперативна обстановка на лінії фронту

Стежити за змінами на фронті можна за допомогою онлайн-карти Deep State, на якій показано політичну та воєнну ситуацію в Україні. За кольорами позначена територія, яка відзвітувала про звільнення (синій), раніше звільнена територія (зелений), окупована територія (червоний) та територія, що потребує уточнення (рожевий).

Оперативна обстановка на різних напрямках

  • Волинський та Поліський напрямки: ситуація залишається стабільною без значних змін.
  • Сіверський та Слобожанський напрямки: противник має військову присутність у прикордонних районах і збільшує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону. Його ціллю є запобігання перекидання українських військ на загрозливі напрямки.
  • Куп’янський напрямок: вдалося відбити 10 атак на населені пункти Кислівка, Берестове (Харківська область) та Стельмахівка (Луганська область).
  • Лиманський напрямок: ворожі сили здійснили 20 атак на населені пункти Дружелюбівка (Харківська область), Макіївка, Серебрянське лісництво (Луганська область) та Торське, Терни, Зарічне (Донецька область).
  • Бахмутський напрямок: вдалося відбити 26 атак на населені пункти Білогорівка (Луганська область) та Верхньокам’янське, Новий, Миколаївка, Виїмка, Спірне, Іванівське, Кліщіївка (Донецька область).
  • Авдіївський напрямок: вдалося відбити понад 30 атак на населені пункти Очеретине, Уманське, Невельське, Керамік, Бердичі та Нетайлове (Донецька область).
  • Новопавлівський напрямок: сили оборони продовжують стримувати ворога у районах населених пунктів Красногорівка, Побєда, Новомихайлівка, Водяне (Донецька область), де ворог спробував прорватися 19 разів, але не зміг досягти успіху.
  • Оріхівський напрямок: ворог провів 2 атаки на позиції наших захисників в районі Старомайорського (Донецька область) та Роботиного (Запорізька область).
  • Херсонський напрямок: ворог не відмовляється від наміру вибити українські війська з плацдармів на лівобережжі Дніпра. За минулу добу він здійснив 3 безуспішні атаки на позиції наших військ.

Не зважаючи на це, українські військові продовжують активно діяти, завдають ворогові значних втрат як у живій силі, так і в техніці, виснажуючи його вздовж всієї лінії бойового зіткнення.

Авіація Сил оборони також демонструє важливу роль, завдаючи ударів по точках управління, районах зосередження особового складу та зенітно-ракетних комплексах противника.

Варто зауважити, що ці дані є лише оглядом ситуації на фронті та не включають всі деталі та події, які могли відбутися. Однак, вони надають нам загальне розуміння про те, як розвиваються події на території України та які дії виконуються військами.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *