• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Карта бойових дій в Україні станом на 20 квітня | Chas.News

ВідФролова Марія

Кві 20, 2024
Карта бойових дій в Україні станом на 20 квітня  | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 102 бойових зіткнення. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На Лиманському напрямку окупанти 13 разів атакували позиції наших захисників в районах населених пунктів Твердохлібове, Кремінна Луганської області та Ямполівка, Терни, Торське Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 23 атаки в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Часів Яр, Іванівське, Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 31 атаку в районах населених пунктів Новокалинове, Очеретине, Бердичі, Уманське, Новобахмутівка Первомайське, Невельське.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Побєда, Урожайне, де ворог, за підтримки авіації, 23 рази намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 5 разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та північно-західніше Вербового Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби ворог здійснив 7 безуспішних атак на позиції наших військ.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 6 районах зосередження особового складу та 1 пункту управління противника.

Ворог завдав 29 ракетних та 67 авіаційних ударів, здійснив 67 обстрілів з РСЗВ. Під артилерійським вогнем були понад 120 населених пунктів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Палата представників зробила перший крок для схвалення допомоги Україні на $61 млрд

Аналіз обстановки на фронті:

За даними Генштабу ЗСУ, протягом останньої доби відбулося 102 бойові зіткнення на різних напрямках фронту. Ці цифри свідчать про триваючу напружену ситуацію та активні дії з боку противника. Цікаво, що на Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається стабільною без суттєвих змін, що може свідчити про міцну оборону Збройних Сил України на цих ділянках фронту.

Але на Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує тримати свою військову присутність та проводити диверсійні дії. Це підтверджує, що українські війська мають справу з гнучким та нестабільним противником, який не збирається зупинятися. Важливо, щоб Збройні Сили України продовжували бути насторожі та вживати відповідних заходів для протидії такій диверсійній діяльності.

На Куп’янському напрямку ворог не проводив наступальних дій, що може свідчити про затримку в їхньому плані атаки. Проте, потрібно зазначити, що така затримка є тимчасовою та українські війська повинні бути готові до можливого наступу в майбутньому.

У районах Лиманського напрямку окупанти активно атакували позиції українських захисників, показуючи свою наполегливість та намагаючись збільшити свої територіальні досягнення. Ці атаки потребують ретельного аналізу та вжиття заходів для зміцнення оборони у цих районах.

Крім того, на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках ворог активно намагався атакувати позиції українських військ, проте наші захисники успішно відбили кілька атак. Це свідчить про високу готовність та ефективність української армії при відстоюванні своїх позицій.

На Оріхівському напрямку та на Херсонському напрямку ворог також не здається від своїх активних дій та намагається вибити українські підрозділи із плацдармів на Донбасі та на лівобережжі Дніпра відповідно. Це може свідчити про певну стратегічну вагу цих районів для противника, а також про потенційну загрозу для України у цих регіонах.

Аналіз втрат та наслідків:

Застосування авіації Сил оборони свідчить про активність української сторони у завданні ударів по розташуванню ворожих військ та пунктів управління. Додаткові деталі щодо успішності та спрямованості цих ударів могли б внести більше зрозуміння про вплив таких дій на противника та подальшу обстановку на фронті.

На жаль, ворог також завдав значну кількість ракетних та авіаційних ударів, а також обстрілів з РСЗВ. Це може призвести до серйозних руйнувань і загибелі мирних жителів, що висуває необхідність негайних заходів з гуманітарної допомоги та встановлення припинення вогню.

Перспективи та заключення:

Наведені дані свідчать про незмінність активної бойової обстановки на різних напрямках фронту. Противник продовжує проявляти активність та агресію, що вимагає посилення заходів для попередження подальших загроз та підвищення рівня безпеки.

Слід зазначити, що варто привернути більше уваги до наслідків воєнних дій та гуманітарних аспектів конфлікту, зокрема, захисту мирного населення та надання допомоги постраждалим районам. Крім того, необхідно посилити спрямованість на мирне врегулювання та дипломатичні зусилля для досягнення стабільного припинення вогню та випередження подальших ескалацій конфлікту.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *