• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Карта бойових дій в Україні станом на 17 травня 2024 року | Chas.News

ВідФролова Марія

Тра 19, 2024
Карта бойових дій в Україні станом на 17 травня 2024 року | Chas.News

За минулу добу на фронті відбулося 114 бойових зіткнень, п’ять з яких ще тривають. Загалом, ситуація на фронті контрольована Силами оборони, суттєвих змін в обстановці не відбулось.

Загалом ворог завдав два ракетних, 70 авіаційних ударів, 431 ударів дронами-камікадзе та здійснив понад 2800 обстрілів позицій наших військ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Харківському напрямку відбулося 10 бойових зіткнень. Нашими воїнами відбито вісім атак в районах населених пунктів Липці, Стариця та Вовчанськ Харківської області. Ворог продовжує спроби прорвати оборону українських підрозділів на напрямку Шебекіно – Вовчанськ.

Ситуація в населеному пункті Вовчанськ — контрольована.

Станом на зараз з початку поточної доби втрати противника на Харківському напрямку склали 160 окупантів з числа особового складу та 21 одиницю озброєння та військової техніки.

На Куп’янському напрямку Силами оборони успішно відбито шість атак противника. В окремих районах наші війська проводять заходи з покращення тактичного положення.

Ще одне бойове зіткнення триває на напрямку Крохмальне – Берестове. Ситуація контрольована.

На Лиманському напрямку противник вісім разів безуспішно намагався прорвати оборону наших військ.

На Сіверському напрямку відбито чотири атаки противника. Триває бій на напрямку Берестове – Виїмка. В ході оборонних дій втрат позицій не допущено, ситуація контрольована.

На Краматорському напрямку відбито 13 спроб прорвати оборону наших військ.

Дві атаки ворога наші захисники відбивають на напрямках Бахмут – Кліщіївка, Опитне – Андріївка. Ситуація контрольована.

На Покровському напрямку відбулося 35 атак противника. На окремих ділянках в ході боїв внаслідок інтенсивного вогневого впливу та штурмових дій противника Сили оборони здійснили перегрупування.

Бойові дії тривають в районі населеного пункту Новоолександрівка.

На Курахівському напрямку противник здійснив 12 спроб прорвати оборону наших військ. В ході боїв втрат позицій не допущено.

На Времівському напрямку противник здійснив девʼять безуспішних спроб покращити своє тактичне положення в районах населених пунктів Південна Шахта №1, Урожайне та Старомайорське. Ситуація контрольована.

На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили девʼять атак противника на напрямку Олешківські Піски – Кринки. В ході боїв, противник успіху не мав, втрат позицій не допущено.

Українські захисники роблять усе можливе для утримання оборонних рубежів та позицій, завдають окупантам відчутних втрат, нарощують ініціативу там, де це можливо.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупанти атакували Харківщину касетними боєприпасами: поранений глава Вовчанської МВА

За останній день на фронті відбулося 114 бойових зіткнень, зокрема, 10 у напрямку Харківської області. На щастя, нашим воїнам вдалося відбити більшу частину атак противника, а ситуація в населеному пункті Вовчанськ залишається під контролем Сил оборони.

Окупанти використовують різні види озброєння: ракетні удари, авіаційні атаки, дрони-камікадзе та артилерійське обстрілу. За цей період ворог завдав два ракетних удари, 70 авіаційних ударів, 431 удар дронами-камікадзе та понад 2800 обстрілів позицій наших військ.

Важливим джерелом інформації про зміни на лінії фронту є онлайн-карта Deep State. За допомогою цієї карти можна стежити за тим, які території були звільнені, які залишаються окупованими та які потребують уточнення.

Враховуючи попередні дані, можна зробити висновок, що бойові дії тривають у багатьох напрямках, проте Сили оборони демонструють успішну оборону та відбивають більшість атак. Противник зазнав втрат як в особовому складі, так і в техніці.

Особливо активно ворог діє на Харківському напрямку, де намагається прорвати оборону українських підрозділів у районі Шебекіно-Вовчанськ. З іншого боку, Сили оборони успішно відбили атаки противника на Куп’янському, Лиманському, Сіверському та Краматорському напрямках.

Намагаючись зрозуміти, що можна очікувати в майбутньому, ми бачимо, що українські сили збройних сил відчувають втрати, але роблять усе можливе для утримання оборонних рубежів і позицій. Вони також намагаються тактично покращити своє положення на деяких ділянках.

У подальшому розвитку ситуації можна очікувати подальшого збільшення активності противника та спроб його прориву на деяких напрямках. Водночас, Сили оборони продовжуватимуть демонструвати свою готовність до відбиття атак та нарощування ініціативи.

В цій ситуації важливо бути поінформованим про найсвіжіші новини з лінії фронту. Рекомендую підписатися на наш Telegram-канал та стежити за оновленнями нашої сторінки у Facebook, щоб завжди бути в курсі подій.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *