• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Карта бойових дій в Україні станом на 1 квітня 2024 року | Chas.News

ВідФролова Марія

Кві 1, 2024
Карта бойових дій в Україні станом на 1 квітня 2024 року | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 53 бойових зіткнення.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На Лиманському напрямку нашими воїнами відбито три атаки противника в районі населеного пункту Терни Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито вісім атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався покращити тактичне положення.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 13 атак в районах населених пунктів Бердичі, Семенівка, Уманське, Первомайське та Невельське Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався вибити наші підрозділи із займаних рубежів.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Георгіївка, Новомихайлівка та східніше Водяного Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, 22 рази намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку окупанти здійснили 2 атаки на позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом минулої доби 2 рази атакував позиції наших військ.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 11 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та три зенітно-ракетних комплексах противника.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Кількість жертв російських окупантів у Бучі досі не остаточна — поліція

Аналіз ситуації на фронті в Україні

Протягом минулої доби відбулося 53 бойових зіткнення в Україні, які ускладнюють оперативну ситуацію на фронті. Оголошення Генштабом ЗСУ цих зіткнень свідчить про посилення напруженості та незабаром очікується нова хвиля бойових дій. Однак, детальніша інформація про ці зіткнення та їх наслідки залишаються невідомими.

Стратегічна ситуація на фронті

Згідно з оновленнями з онлайн-карти Deep State, протиправний окупант керує окупованими територіями (позначеними червоним на карті) та постійно розширює їх межі. Відновлення контролю українських сил на освободжених територіях (позначених зеленим на карті) здійснюється, але потребує подальших зусиль. Різні кольори на карті також вказують на активні та потенційні зони конфлікту, включаючи території, що потребують уточнення або піддаються найбільшій небезпеці.

Ситуація на окремих напрямках

  • Волинський та Поліський напрямки: Попри зміну бойових дій, оперативна обстановка залишається стабільною, без суттєвих змін. Це може свідчити про тимчасове перемир’я на цих напрямках чи займання сторонами позиції.
  • Сіверський та Слобожанський напрямки: Ворог зберігає військову присутність у прикордонних районах та проводить диверсійну діяльність з метою перешкоджання перекиданню українських військ на загрозливі напрямки. Така тактика свідчить про намагання ворога тримати українські сили на місці та попередити можливі наступальні операції.
  • Куп’янський напрямок: Ворог не веде наступальних дій, що може вказувати на тимчасове застою на цьому напрямку.
  • Лиманський напрямок: Українськими військами успішно відбито три атаки противника, який, за допомогою авіації, намагався прорвати оборону. Це може свідчити про посилення активності ворога на цьому напрямку та його намір прориватися на контрольовані українськими військами території.
  • Бахмутський напрямок: Ворог намагався покращити тактичне положення, проводячи восьмі атаки в районі населених пунктів. Відбиття такої кількості атак свідчить про напруженість ситуації на цьому напрямку та активну оборону українських військ.
  • Авдіївський напрямок: Було відбито 13 атак в районах населених пунктів. Ворог, за підтримки авіації, намагався вибити українські підрозділи з займаних рубежів. Така активність ворога може свідчити про його намір підірвати оборонні зусилля України та створити нестабільну ситуацію на даному напрямку.
  • Новопавлівський напрямок: Українські сили продовжують стримувати ворога, що свідчить про постійну бойову активність на цьому напрямку та намір ворога прорвати оборону.
  • Оріхівський напрямок: Окупанти здійснили дві атаки на позиції українських захисників. Це може свідчити про зростаючу активність ворога на цьому напрямку та його намір подолати українську оборону.
  • Херсонський напрямок: Ворог не відмовляється від наміру вибити українські підрозділи з плацдармів на лівобережжі Дніпра. Часті атаки вказують на його приділення та підсилення внимання цьому напрямку.

Удари сил оборони та жертви російських окупантів

Силами оборони України було завдано ударів по районах концентрації ворожих сил та техніки, що свідчить про намір української армії відбити облогу та позбутися переваги ворожого опонента. Деталі про ці удари та їх наслідки поки що невідомі.

Наприкінці, треба відзначити, що ці звіти та оновлення стану на фронті дають загальне уявлення про ситуацію та акцентують увагу на ключових випадках та ризиках. Однак, для отримання повної карти ситуації необхідна більш детальна та комплексна інформація з бойових дій на окремих напрямках та історичному контексті.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *