• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Актуальна карта бойових дій та звільнених територій України

ВідФролова Марія

Кві 16, 2024
Актуальна карта бойових дій та звільнених територій України

Щодня на карті оновлюється площа звільнених та окупованих територій України.

ФОТОКОЛАЖ ДМИТРА ТАРАДАЙКИ

На карті DeeрState Map відображається актуальна карта із даними про звільнені та окуповані території України. Інформацію оновлюють щодня.

Умовні позначення кольором на карті означають:

  • синій – територія, звільнена за останні два тижні;
  • зелений – звільнена територія;
  • сірий – територія, що потребує уточнення;
  • червоний – територія, що захоплена ворогом;
  • фіолетовий – територія Криму та ОРДЛО;
  • малиновий – окуповані території інших держав.

 

Зазначимо, що щоранку Tvoemisto.tv публікує актуальну інформацію про наступи, оборону, обстріли на усіх напрямках, де тривають бойові дії. 

 ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

На карті DeepState Map ми можемо побачити актуальну ситуацію щодо звільнених та окупованих територій України. Ця інформація є надзвичайно важливою, оскільки надає нам уявлення про те, які території на даний момент перебувають під контролем українських сил, а які знаходяться під окупацією.

Зазначимо, що щодня Tvoemisto.tv, як відомий медіа-ресурс, публікує актуальну інформацію про наступи, оборону і обстріли на всіх напрямках, де тривають бойові дії. Це допомагає нам бути в курсі подій та розуміти, яким чином ведуться бойові дії та чи є зміни в контролі за територіями.

Також варто відзначити, що кольорові позначення на карті дозволяють нам легко розрізнити звільнені та окуповані території. Наприклад, сірий колір вказує на території, що потребують уточнення, тоді як червоний колір позначає території, які контролюються ворогом. Крім того, малиновий колір використовується для окупованих територій інших держав, що є важливою інформацією для розуміння ситуації в Україні.

Аналізуючи цю карту, ми можемо робити припущення щодо подальшого розвитку конфлікту. Наприклад, території, які показані у сірому кольорі, можуть бути об’єктом подальших наступів або контрнаступів. Також можливе звільнення нових територій, що сприятиме посиленню позицій українських сил. Аналізуючи динаміку зміни кольорів на карті, ми можемо спрогнозувати подальші переміщення сил та можливі зміни в контролі за територіями.

Загалом, DeepState Map і оновлення, які ми отримуємо щоденно, допомагають нам бути в курсі подій в Україні та аналізувати ситуацію. Водночас, це нагадує нам про важливість миру і стабільності в нашій країні та потребу вирішення конфлікту на дипломатичному рівні.

Джерело: tvoemisto.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *