• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Актуальна карта бойових дій та звільнених територій України

ВідФролова Марія

Лют 9, 2024
Актуальна карта бойових дій та звільнених територій України

Щодня на карті оновлюється площа звільнених та окупованих територій України.

ФОТОКОЛАЖ ДМИТРА ТАРАДАЙКИ

На карті DeeрState Map відображається актуальна карта із даними про звільнені та окуповані території України. Інформацію оновлюють щодня.

Умовні позначення кольором на карті означають:

 • синій – територія, звільнена за останні два тижні;
 • зелений – звільнена територія;
 • сірий – територія, що потребує уточнення;
 • червоний – територія, що захоплена ворогом;
 • фіолетовий – територія Криму та ОРДЛО;
 • малиновий – окуповані території інших держав.

 

Зазначимо, що щоранку Tvoemisto.tv публікує актуальну інформацію про наступи, оборону, обстріли на усіх напрямках, де тривають бойові дії. 

 ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Щодня на карті оновлюється площа звільнених та окупованих територій України.

На карті DeeрState Map можна знайти актуальні дані щодо звільнених та окупованих територій в Україні. Ця інтерактивна карта оновлюється щодня та надає змогу усім зацікавленим стежити за динамікою подій на фронті.

З використанням умовних позначень кольором, на карті позначаються такі території:

 • Синій: цей колір використовується для позначення територій, які були звільнені протягом останніх двох тижнів. Це свідчить про активну операцію з боку українських військових сил і прогрес у боротьбі з окупантами.
 • Зелений: цей колір використовується для позначення територій, які вдалося звільнити.
 • Сірий: цей колір використовується для територій, що потребують уточнення. Інформація про ці території може бути обмеженою або неповною, тому їх статус може змінюватись по ходу розслідування або надходження нових даних.
 • Червоний: цей колір використовується для позначення територій, які досі перебувають під контролем ворога. Це свідчить про поточну окупацію та необхідність подальшої боротьби за їх звільнення.
 • Фіолетовий: цей колір використовується для позначення територій, які належать Криму та окремим районам на сході України (ОРДЛО). Ці території також перебувають під окупацією.
 • Малиновий: цей колір використовується для позначення територій, що були окуповані іншими державами.

Ця карта є важливим джерелом інформації для тих, хто цікавиться ситуацією на Сході України. Щоденно на Tvoemisto.tv публікуються актуальні дані про наступи, оборону та обстріли на всіх напрямках, де тривають бойові дії. Це дозволяє зрозуміти, які території зазнають змін і як розвиваються події в регіоні.

Для того, щоб отримувати актуальні та гарячі новини про ситуацію в Україні та Львові, ви можете підписатися на Instagram та Viber Tvoemisto.tv.

Також на їх YouTube-каналі регулярно транслюються важливі події наживо, а також є щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у “Темі тижня” та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у “Акцентах Твого міста”. Тут також можна знайти публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста.

Джерело: tvoemisto.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *