У Мережі з'явився документ з діагнозом Анастасії Заворотнюк

У зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, акторки Анастасії Заворотнюк підтвердився діагноз рак мозку.

Про нього у пресі говорили ще у вересні минулого року, коли стало відомо, що артистка потрапила до лікарні. Однак тепер журналісти отримали документальне підтвердження страшної хвороби.

У документі сказано, що Анастасія Заворотнюк перебуває на стаціонарному лікуванні від 21 січня 2019 року й до сьогодні з діагнозом гліобластома.

Днями стало відомо, що акторку виписали з лікарні і вона перебуває вдома з чоловіком, фігуристом Петром Чернишовим.

“Її діагноз – гліобластома (рак мозку). Але форма раку у Заворотнюк не смертельна. Зараз їй набагато краще. Надалі вона зможе повернутися до нормального життя і навіть працювати. Анастасія проходить курс лікування препаратом нового формату. Ліки називаються кейтруда (Keytruda), це таблетки, протипухлинний засіб. Це таргетна терапія (лікування препаратами, які блокують ріст ракових клітин, впливаючи на певні молекули. – прим.ред.). Альтернатива гормональної та хіміотерапії. Ліки доставили зі Стенфордського університету”, – розповів лікар, який попросив не називати його імені, пише kp.ru

Він також поділився, що акторці зробили дві операції – спочатку видалили одну пухлину, проте згодом з’явилася інша. Операції минули успішно, наразі у Анастасії йде підтримуюча терапія. Лікар розповів, як змінилася за цей час Заворотнюк.

“Зовні вона, звичайно, змінилася, з’явилася набряклість навколо очей. Після хімії у неї випало волосся, але зараз воно відросло знову. Фізкультурою вона поки не займається, тільки відпочиває. Особливих заборон у неї немає, вона читає книги, в основному класику. У неї великий шанс на одужання. Лікарі сподіваються, що вона зможе жити так само, як раніше”, – прокоментував медик.

Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з’явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Після цього, новини про стан зірки з’являлися майже не щодня. Так, повідомлялося, що акторка перебувала в комі та, що її частково паралізувало. Згодом стало відомо, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Маму і чоловіка Заворотнюк часто бачили в клініці, тому щоб уникнути пильної уваги через деякий час Анастасію перевезли в іншу лікарню.

Родичі деякий час не коментаували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. При цьому спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. 

За останніми даними ЗМІ самопочуття російської акторки Анастасії Заворотнюк начебто поліпшується і її навіть виписали із лікарні. Однак вже в березні стало відомо, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” знову у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *