У Мережі з'явилося відео, де замасковані Меган та Гаррі доставляють їжу нужденним

Принц Гаррі та Меган наразі перебувають у Лос-Анджелесі, де не збираються сидіти, склавши руки.

Так, в умовах карантину подружжя визвалося побути волонтерами благодійної організації Angel Food і допомогти рознести додому продукти тим, хто найбільше цього потребує.

“Наші клієнти найбільш схильні до ризику зараження коронавірусом, оскільки у них слабка імунна система, є хвороби серця, легень, діабет, і більшість з них старше 60 років”, – розповів директор організації Річард Айюб.

Так, Меган і Гаррі, враховуючи усі умови безпеки, одягнули маски та рукавички. Також герцоги Сассекські надали перевагу звичайному повсякденному одягу – штанам, футболкам та кросівкам. У такому вигляді людям важко було їх впізнати.”Вчора нам зателефонував один з клієнтів і сказав: “Це були ті, хто я думаю?”. Вони були в масках, в рукавичках і дуже просто одягнені”, – прокоментував Айюб.

Також він додав, що Меган і Гаррі хотіли виступити волонтерами тихо, без привертання уваги і, на думку Річарда, їм це вдалося.

Зауважимо, що днями принц Гаррі розповів про карантинні будні з дружиною та сином Арчі. Герцог Сассекський взяв участь у відеочаті з фондом WellChild.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *