Стало відомо, скільки мільйонів доларів контролює батько Брітні Спірс

Новий адвокат американської співачки Брітні Спірс Меттью Розенгарт подав до суду Лос-Анджелеса клопотання з вимогою відсторонити батька артистки Джеймі Спірса від опікунства над нею.

У заяві Меттью посилався на скандальний виступ виконавиці в суді, коли вона розповіла, що їй примусово давали літій та забороняли мати дітей. Крім того, адвокат вимагає, щоб тато зірки більше не розпоряджався майном знаменитості. Про це пише The New York Times.

Також у повідомленні йдеться, що статки Брітні налічують близько 59 мільйонів доларів – понад 2,7 млн готівкою і 56 мільйонів – безготівкові активи. Цими коштами розпоряджається Джеймі. 

“Виникає безліч серйозних запитань щодо можливих неправомірних вчинків пана Спірса, включаючи конфлікт інтересів, зловживання опікунством і очевидне розтрачання стану пані Спірс”, – заявив Розенгарт.

Крім того, за словами адвоката, Джеймі щомісяця платив собі як опікуну 16 тисяч доларів, а його донька отримувала 14 тисяч.

Меттью Розенгарт просить суд передати контроль над фінансами співачки аудитору Джейсону Рубіну з Каліфорнії, який раніше працював зі справами про передачу зобов'язань по опікунства.

Нагадаємо, Брітні Спірс розкаже більше моторошних подробиць про опікунство батька. Артистка заявила, що багато про що мовчить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *