Стало відомо, хто замінив Положинського у гурті "Тартак"

Український гурт “Тартак” представив свого нового вокаліста.

Ним став 30-річний музикант Сергій Строян, який також є лідером хмельницького гурту “Чумацький шлях”. Нового фронтмена “Тартак” обіцяв представити під час концерту у Києві 29 березня, проте карантин вніс свої корективи.

Днями колектив разом зі Строяном записав хіт “Кожне тіло” і таким чином познайомив фанів “Тартака” з новим солістом.

“Представити нового вокаліста гурту ми планували 29 березня, на сольному концерті в Києві. На жаль, у зв'язку з запровадженням карантину, концерт відмінився і ми почали думати, як влаштувати знайомство онлайн. Дотримуючись суворих правил самоізоляції нам все ж вдалось відзняти це відео і нарешті відкрити інтригу. Дуже сподіваємось на підтримку. Готуємо для вас багато музичних сюрпризів. До зустрічі на концертах!” – звернулися учасники гурту до прихильників.

Фани, своєю чергою підтримали вибір гурту. “Досить непогано, незвично я б сказав, заміна хороша”, “і співає, і грає. Відчуваю, що й на сцені на місці не стоятиме. Прикольний чувак”, “Зайшло. Будем звикати до нового звучання. Успіхів та натхнення!”.

Нагадаємо, що 5 лютого цього року незмінний лідер гурту “Тартак” Олександр Положинський заявив, що йде з колективу. Разом з тим він повідомив, що також не буде виступати в іншому проєкті – “Був’є”. Виконавець поділився, що йому це рішення далося непросто, але він розуміє, що все робить правильно. Пізніше артист зізнався, що його мучить відчуття провини за те, що підвів і поціновувачів творчості, і музикантів з якими працював.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *