Сніжана Бабкіна зізналась, що торгувала своїм грудним молоком

Дружина музиканта Сергія Бабкіна Сніжана поділилася спогадами зі своїх студентських років.

Так, знаменитість поділилася, що будучи студенткою мала додаткові гроші завдяки тому, що продавала своє грудне молоко. За словами Сніжани, коли вона годувала свого первістка Артура 13 років тому, то у неї молока було дуже багато.

Тож Сніжана його заморожувала, а те, що лишалося, вона просто виливала.

“Одна бабуся, яка працювала в молочній кухні, дізналася про це. І вона запропонувала: “У мене є чоловіки, дружини яких не мають молока. Можна, вони до вас будуть приходити? Давайте встановимо якусь ціну, і ви їм будете віддавати баночки з молоком”. І до мене щоранку приходили чоловіки, я їм віддавала баночки і брала гроші. Таким чином я заробляла в голодні студентські роки”, – поділилася Бабкіна у “Зірковому шляху”.

Також Сніжана поділилася, що й після народження сина Єлисея у червні 2019 року у неї не було проблем з молоком і вона так само йог заморожує.

“Мені потрібно заморозити багато молока. Якийсь період заморожую, потім розумію, що вже можу виїхати, і ми в цей день з ранку до вечора, як божевільні, бігаємо по інтерв'ю, по ефірах”, – зізналася артистка.

Зауважимо, що Сергій та Сніжана Бабкіни разом вже 10 років. У подружжя є троє дітей. 2010 року у пари народилася донька, яку назвали Веселина. Також у Сніжани є син від першого шлюбу, якого звуть Артур. 18 червня 2019 року народила сина, якого назвали Єлисей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *