Шерон Стоун пригадала, як перед "Оскаром-1996" кур’єр зіпсував її сукню

Голлівудська зірка Шерон Стоун пригадала конфуз, який стався напередодні церемонії “Оскар-1996”.

Того року Стоун вперше номінували на “Оскар” в категорії “Найкраща жіноча роль” за роботу в стрічці Мартіна Скорсезе “Казино”.

В інтерв’ю Наомі Кемпбелл акторка розповіла, що для події дизайнерка Віра Вонг пошила для неї рожеву сукню. Втім, за день до церемонії кур’єр зіпсував вбрання. Коробка з сукнею випала з його вантажівки, водій включив задню передачу і проїхав колесами по сукні.

“Я злякалася і не могла повірити в те, що сталося. Номінація на “Оскар” була величезним кроком вперед для мене. Я нарешті добралася до цього важливого етапу в кар'єрі. І цей хлопець зіпсував мені сукню! На рожевій тканині був чорний слід від шин”, – поділилася акторка.

На допомогу зірці прийшла художниця костюмів фільму “Основний інстинкт” Еллен Міройнік.

“Еллен зітхнула і попросила мене дістати з шафи улюблені речі. Я сказала, що у мене взагалі немає улюблених речей! Я кидала на підлогу все, що у мене було. Зрештою Еллен стала збирати речі разом, зупинивши вибір на гольфі Gap, спідниці від Valentino і сукні Armani. Ну а я доповнила все це квіткою гарденії з саду”, – пригадала знаменитість.

Втім, перед виходом на захід мама Стоун помітила дірку на тканині, яку зашивали буквально на ходу, коли Шерон йшла до лімузину.

“Тоді я зрозуміла, що не переможу”, – додала акторка.

1996 року “Оскар” за “Найкращу жіночу роль” отримала Сьюзен Серендон, яка зіграла у стрічці “Мрець іде”.

Нагадаємо, не так давно Сальма Гаєк пригадала, як перед церемонією “Оскар” у неї луснула сукня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *