Російський шансоньє Стас Михайлов перехворів на коронавірус

Російський співак Стас Михайлов зізнався своїм прихильникам, що він переніс новий коронавірус.

Спочатку шансоньє вважав, що у нього двостороння пневмонія, однак тест виявив у виконавця COVID-19. “Ніколи не думав, що з цим зіштовхнуся, але, на жаль, це правда. І вже тест Росспоживнагляду підтвердив, що у мене дійсно був коронавірус”, – поділився артист.

Днями Михайлова виписали з лікарні, проте він вважає, що досі є заразним і хоче ще бодай 10 днів провести у самоізоляції та дочекатися результату повторного тесту на вірус. Про це Михайлов розповів у відео, яким поділився у своєму Instagram.Також артист описав детально симптоми, які були у нього.

“Якщо у тебе температура три дні, у тебе перше, якщо зникає нюх, от як зникло у мене, не варто говорити, що це алергія сезонна. У цей ча,с зараз, при тій кількості людей які зіштовхуються з цією хворобою, симптоми приблизно однакові. У мене було так. У мене зник нюх і температура одразу 37,2. Це не нормально. Якщо три дні у тебе тримається температура, треба визивати швидку”, – порадив Михайлов.

Щодо того, як шансоньє лікували, він не став говорити, обґрунтувавши це тим, що через етичні міркування не може розголошувати цю інформацію.

Нагадаємо, раніше про те, що у неї був коронавірус розповіла американська співачка Пінк. Окрім артистки, COVID-19 підхопив трирічний син артистки. Зірка детально поділилася тим, як вони з дитиною пережили хворобу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *