Регіна Тодоренко після скандалу випустила фільм про домашнє насильство

Ведуча та співачка Регіна Тодоренко випустила фільм про домашнє насильство.

Зірка, яка потрапила у скандал через свої невдалі висловлювання щодо домашнього насильства, за тиждень зняла документальну стрічку “А що я зробила, щоб допомогти?”, яку присвятила саме цій проблемі і якою вирішила реабілітуватися за свої слова.

На своїй сторінці в Instagram Регіна повідомила, що вирішила розібратися в проблемі і весь тиждень спілкувалася з провідними експертами в області домашнього насильства.

“Результатом став фільм, який допоможе позбутися від забобонів в цьому питанні і – найголовніше – розповість, що робити, якщо це сталося з вами або з кимось із ваших знайомих.  Можливо, в один день коштувало втратити титули, контракти, довіру глядачів, щоб почути сотні тисяч голосів, які потребують допомоги. Якщо ви подивіться цей фільм, значить все було не дарма”, – зауважила знаменитість.

Примітно, що у відзнятій стрічці Тодоренко, детально розповідається, що слід робити тим, хто потрапив у таку непросту ситуацію.

Нагадаємо, минулого тижня Регіна Тодоренко опинилася в центрі скандалу після того, як разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дали онлайн-інтерв’ю, у якому торкнулася теми домашнього насильства. Тодоренко сказала: “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Фанатів неабияк обурила заява Регіни. Після цього ведучу позбавили звання “Жінка року”. Також із Регіною припинили співпрацю дві крупні фірми, де вона були обличчям рекламної компанії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *