Принц Гаррі та Меган відмовилися співпрацювати з найкрупнішими британськими таблоїдами

Подружжя принца Гаррі та Меган відмовились співапрацювати з впливовими британськими таблоїдами.

Як відомо, герцоги Сассекські досить давно ведуть ворожнечу з виданнями The Daily Mail, The Sun, Daily Mirror и Daily Express. Повідомлялося, що Меган навіть подала на них до суду, через публікацію уривків з її особистого листа до батька, яке написала через три місяці після весілля з принцом.

Наразі, як зазначається у виданні  The Guardian, після переїзду Лос-Анджелеса подружжя вирішило покласти край давньому конфлікту і направили главам чотирьох британських таблоїдів лист, в якому виклали свою позицію, щодо припинення будь-якої співпраці.

“Викликає серйозне занепокоєння те, що переважна частина ЗМІ протягом багатьох років прагнула зняти з себе відповідальність за сказане і надруковане – навіть коли знали, що воно спотворене, помилкове і порушує рамки розумного. Герцог і герцогиня Сассекські спостерігали, як люди, яких вони знають – а також абсолютно незнайомі люди – розривають їхнє життя на частини без будь-якої причини, тільки через те, що непристойні плітки збільшують дохід від реклами. З урахуванням сказаного звертаємо увагу на те, що герцоги не співпрацюватимуть з вашими виданнями. Мова не йде про припинення публічних висловлювань чи цензурування достовірних повідомлень”, – йдеться у повідомленні.

Герцоги Сасссекські також підкреслили, що готові співпрацювати з іншими виданнями, щоб висвітлювати важливі питання.

Нагадаємо, нещодавно у Мережі з'явилося відео, на якому видно, як замасковані принц Гаррі та Меган виступили кур'єрами, які розносили їжу нужденним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *