Прокляття серіалу "Хор": смерть Наї Рівери стала третьою на проєкті

Позаочі серіал “Хор” фанати стали називати проклятим.

Смерть американської акторки Наї Рівери, яка у проєкті зіграла черлідерку Сантану Лопес, називають загадковою – бо це вже третя зірка серіалу “Хор”, яка померла у віці до 40-ка.

Тіло Наї знайшли у сьому річницю загибелі її колеги за знімальним майданчиком – актора Корі Монтейта. Він помер від передозування наркотиків у 31 рік, йдеться у сюжеті “ТСН.Ранок”.

Іще один актор серіалу – Марк Саллінг вкоротив собі віку у 35, після того, як визнав себе винним у зберіганні дитячої порнографії і чекав на вирок суду.

Як відомо, американська поліція після шестиденних пошуків знайшла тіло акторки Наї Рівери. Зірка серіалу “Хор” зникла безвісти під час прогулянки на човні з 4-річним сином. Він, власне, і повідомив про зникнення мами – коли на човен натрапили дорослі.

Провести час із сином подалі від камер – задля цього Ная Рівера виїхала з Лос-Анджелеса за майже сотню кілометрів. Орендувала невеликий човен і вирушила з малюком на прогулянку озером. За три години, коли термін оренди сплив, на причалі почали хвилюватися. А згодом – знайшли хлопця у човні – одягнений у рятувальний жилет, він міцно спав.

Акторка зникла ж без сліду. У пошуки кинулися  рятувальники. Операція тривала шість днів, знайти тіло Наї вже не сподівалися – утім, зрештою на нього натрапили.

У поліції кажуть – на озері трапляються сильні течії, лише від 90-х тут загинув десяток людей. Що саме сталося того дня – результати розслідування обіцяють оприлюднити згодом. Лише наголошують – останньою дією Наї було врятувати сина. На те, аби виплисти самій, у жінки, вочевидь, забракло сил.

Віддати шану Наї на водойму, де вона загинула, приїхали її родина і колеги. Після смерті акторки до влади звернулися з петицією – заборонити купання в озері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *