Прем'єра "Скаженого весілля-2" стала найкращим художнім фільмом від початку року на українському ТБ

20 квітня о 22:00 на “1+1” відбулася успішна телепрем'єра художнього фільму “Скажене весілля-2”. Комедія зібрала високі показники телеперегляду, а “1+1” став лідером дня за аудиторією 18-54 (50+), значно випереджаючи інші телеканали.

Телепрем`єра комедійного фільму “Скажене весілля-2” стала популярною серед глядачів “1+1”. Рейтинг продукту за аудиторією 18-54 (50+) склав 6.3%, частка – 22.9%. Комедія стала найкращим художнім фільмом від початку року серед усіх телеканалів України. Загальна аудиторія прем'єри склала 3.14 млн за аудиторією 4+ (вся Україна).

20 квітня “1+1” став лідером дня за аудиторією 18-54 (50+). Так, частка каналу за добу становила 13.3% та була найбільшою після 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, “Скажене весілля-2” є продовження першої частини стрічки. За сюжетом, після одруження доньки Василя Середюка Катерини з французом Франсуа минув рік, і тепер настав час видавати заміж старшу доньку Наталку. Виявляється, 5 років тому вона посварилася з батьком та пішла з дому. Але тепер Наталка повернулася, і не сама, а з нареченим Юрієм. Василь Середюк неймовірно щасливий знову бачити вдома рідну донечку, а от новина про те, що його зятем може стати 43-річний чоловік, значно старший за Наталку, його неабияк спантеличила. Тож на родину Середюків знову чекають нові пригоди та кумедні конфлікти.

Продюсером “Скаженого весілля” та “Скаженого весілля – 2” виступив ведучий “Голосу країни” і “Танців з зірками” Юрій Горбунов. Зазначимо, перша частина комедії стала найкасовішим українським фільмом 2018 року та успішним дебютом шоумена як продюсера повнометражного фільму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *