Пожежа від Еністон та рекорд Зендаї: як минула церемонія "Еммі-2020" в умовах пандемії

Минулої неділі, 20 вересня, у Лос-Анджелесі відбулася щорічна премія “Еммі-2020”, статуетки якої присуджують за досягнення у галузі телебачення.

Через пандемію коронавірусу цьогорічний захід відбувся в новому форматі. Так, номінанти чекали на результати зі своїх домівок, а на сцені був лише ведучий Джиммі Кіммел та зірки, які оголошували переможців, йдеться на офіційному сайті премії.

Однією з запрошених зірок стала зірка серіалу “Друзі” Дженніфер Еністон. Акторка влаштувала пожежу на сцені. Так, для того, щоб не допустити поширення COVID-19, ведучий та зірка обробили конверт з ім'ям переможця санітайзером та підпалили його. Дженніфер швидко погасила конверт з вогнегасника.

Що стосується переможців, то у номінації “Найкращий комедійний серіал” статуетка дісталася “Шіттс Кріку”. Загалом серіал отримав 9 статуеток. А Зендая стала тріумфувала у номінації “Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі” за роль у “Ейфорії”. 24-річна зірка стала рекордсменкою, оскільки вона наймолодша переможниця у цій номінації.

Список переможців

Найкращий комедійний серіал – “Шіттс Крік”

Найкращий комедійний актор – Юджин Леві (“Шіттс Крік”)

Найкраща комедійна акторка – Кетрін О'Гара (“Шіттс Крік”)

Найкращий драматичний серіал – “Спадкоємці”

Найкраща драматична акторка – Зендая ( “Ейфорія”)

Найкращий драматичний актор – Джеремі Стронґ (“Спадкоємці”)

Найкращий мінісеріал – “Вартові”

Найкраща акторка мінісеріалу – Реджина Кінг (“Вартові”)

Найкращий актор мінісеріалу – Марк Раффало (“Принаймні я знаю, що це правда”)

Найкращий телефільм – “Погана освіта”

Зауважимо, попри те, що церемонія відбулася онлайн, переможці отримали свої заповітні статуетки. Під дверима номінантів стояли люди у смокінгах з хімічним захистом та вручали особисто нагороду.

Нагадаємо, минулого року у номінації “Найкращий драматичний серіал” статуетка дісталася “Грі престолів”. А актор Пітер Дінклейдж, який виконує в “Грі престолів” роль Тіріона Ланністера, отримав статуетку за “Найкращу роль другого плану” в драматичному серіалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *