"Плани мало не зламалися": Дмитро Комаров розповів, як романтично освідчувався дружині

Ведучий програми “Світ Навиворіт” Дмитро Комаров розповів, як освідчувався своїй дружині Олександрі Кучеренко.

На своїй сторінці в Instagram відомий телемандрівник поділився подробицями та опублікував знімки, зроблені під час заручин пари.

Так, за словами Дмитра він вирішив робити пропозицію коханій на висоті.

Так, як зауважив Комаров було вирішено освідчуватися під час польоту на вертольоті. Та оскільки стосунки пари трималися у найсуворішому секреті, то навіть пілоту Дмитро не повідомив причину свого звернення.

Як пригадав Дмитро, в той день він сказав Саші, що вони їдуть гуляти. А коли підвів кохану до вертольота – у неї був шок, оскільки раніше Саша ніколи на ньому не літала. Однак не обійшлося і без несподіванок, які ледь не зламали плани ведучого.

За словами Дмитра політ був у них фантастичним, пілот зробив все так, як його попросив просив Комаров. Але в той момент, коли Олександра подумала, що політ закінчено, її чекало освідчення.

Шанувальники підтримали у коментарях ідею Дмитра з оригінальним освідченням у повітрі та побажали парі ще більше кохання та щастя.

Дімо, ви молодець з великої літери. Такий щирий, такий талановитий. Приємно спостерігати за вашими експедиціями, вашим життям. Це так прекрасно, що ви знайшли свою половинку. Дай бог вам любові на довгі роки, і звичайно ж, діточок
Дмитро, ви дуже дивовижна людина. Зараз велика рідкість зустріти таких романтичних і щиро люблячих людей. Щастя вам!
Які ви молодці і вчинок оригінальний! Дай Бог вам здоров'я
Чудова романтична історія. Щастя вашій родині!

Нагадаємо, днями Дмитро Комаров розповів, як разом з дружиною Олександрою Кучеренко побував в Західній Україні, куди його запросили на авіазліт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *