Ольга Сумська видалила свою легендарну родимку на обличчі

Українська акторка Ольга Сумська разом з чоловіком Віталієм Борисюком особливо радіють літнім теплим дням, що наступили.

Принаймні про це свідчать світлини, якими артистка поділилася у Instagram. Сумська повідомила, що днями вони з коханим відкрили пляжний сезон і побували на Блакитному озері.

У фотоблогу зірка розмістила світлини, на яких постає у яскравому лимонному купальнику. Разом з тим Сумська похизувалася пишним бюстом та стрункими ніжками.

Та шанувальники навіть більше звернули увагу не на фігуру артистки, а на зміни у її зовнішності. Так, зірка видалила свою легендарну родимку, яка протягом багатьох років була невід'ємною частиною образу артистки.

Те, що Сумська дійсно це зробила, вона підтвердила шанувальнику у коментарі. Фанат запитав: “Ольго, ви видалили родимку?”. На що акторка відповіла ствердно.

Чому саме Ольга наважилася видалити родимку, вона не повідомила, та фани припустили, що знаменитість це зробила у цілях безпеки.

Нагадаємо, що днями Ольга Сумська чуттєво привітала старшу доньку з 30-річчям. Антоніна Паперна відсвяткувала ювілей 1 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *