Настя Каменських отримала зворушливе відеопривітання від фіналістів "Голосу країни-10"

Популярна українська співачка та тренерка ювілейного сезону вокального шоу “Голос країни-10” Настя Каменських сьогодні, 4 травня, святкує своє 33-річчя.

Досягнення зірки та масштаби її сольного проекту NK, який вона запустила лише два роки тому, вражають. Артиска стала першою українською співачкою, яка підкорила Латинську Америку і потрапила до авторитетний міжнародний чарт Billboard зі своїм треком Peligroso.

Саме через свою жагу та тернистий шлях до успіху, для своїх підопічних у шоу “Голос країни” Настя стала не просто тренером із колосальним музичним досвідом, а й реальним прикладом успіху, натхненням та доказом того, що мрії збуваються.

Тож суперфіналісти команди NK і ПТП, зокрема Максим Перепелиця, Катерина Степура, Анастасія Квартвелішвілі, Віталій Окс, Юлія Коровко та Єрлан Баібазаров підготували для Насті зворушливе відео із щирими привітаннями.

Зауважимо, що своє привітання коханій дружині у своєму Instagram опублікував і її чоловік Потап. Він назвав її своєю музою та присвятив віршовані рядки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *