Насті Каменських – 33: без чого не уявляє свого життя іменинниця

Популярна українська співачка Настя Каменських сьогодні, 4 травня, святкує 33-річчя.

Хоч святкування дня народження зірки і припало на карантин, але для NK це не є великою проблемою, адже вона досить активно проводить час на ізоляції.

Так, нещодавно співачка показала, як проходить її день і без чого він не обходиться. 

Відомо, що вже багато років ранок Насті Каменських починається о 6-7 ранку. При чому, зазвичай будить її не будильник, а улюблений песик Мімі.

Далі артистка п’є стакан води натщесерце і тільки потім робить собі легкий сніданок – йогурт або вівсянка з фруктами.

У дитинстві Настя була не худенькою. Вона не приховує, що її часто дражнили через пухкі щоки. Та й прихильники Каменських не раз помічали зміну ваги співачки, допоки Настя не досягла свого ідеалу.

А допомогли їй в цьому не дієти, а любов та увага до свого організму – ранкові пробіжки, вправи на прес та заняття для того, щоб мати попу як у Кім. Хоча б пів години на день Каменських виділяє для спорту. Не уявляє свого життя Настя і без книжок. У співачки велика бібліотека. Тому, хоча  б декілька сторінок на день – обов’язковий ритуал.  Книжки часто дарують друзі, а чоловік Потап купує для неї чтиво англійською або іспанською, яку щодня практикує ще й з репетитором.

Музика також є невід’ємною частиною щасливого життя іменинниці. Немає такого дня, щоб Настя не сіла за улюблене піаніно, яке раніше стояло раніше в батьків співачки. 

Цікаво, що свій же перший гонорар співачка заробила несподівано, коли ще була зовсім маленькою. У ресторані куди прийшли батьки, маленька Настя швидко відшукала сцену і почала там щось наспівувати, за що отримала цукерки від гостя ресторану. 

Є ще одна річ без якої НК не проводить і дня. Це золотий кулон із написом Love (кохання). Від кого прикраса – співачка не зізнається. Та це почуття не покидає її відтоді, як у них почався роман із Потапом. Майже рік тому вони офіційно одружилися і цей час Настя Каменських називає найщасливішим. А кулон – це просто ще одне нагадування про найважливіше в житті – кохання.

Нагадаємо, нещодавно Настя Каменських в програмі “ЖВЛ” зізналася, що три роки тому у неї був складний період в житті. Вона занурилася у глибоку депресію. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *