Любов Успенська потрапила до лікарні через доньку

Зірка російського шансону Любов Успенська зізналася, що скандал з донькою Тетяною Плаксіною завдав серйозної шкоди її здоров'ю.

За словами співачки, вона настільки сильно переживала, що одного разу втратила свідомість. Це сталося місяць тому. Артистка зайшла до ванної кімнати і знепритомніла. Коли ж Успенська отямилася, вона відчула, що сили її полишили. Про це зірка розповіла у програмі “Ты не поверишь!”.

Співачка зізналася, що вона і досі ходить до клініки, де їй роблять крапельниці прочищають судини мозку.

Нагадаємо, конфлікт між Любов'ю Успенською та її донькою Тетяною Плаксіною набув публічного розголосу після того, як дівчина у лютому цього року в одній з програм розповіла приголомшливі речі про свою матір. Тетяна заявляла, що зіркова мати тривалий час чинила на неї психічний тиск, а якось навіть намагалася задушити дівчину під час сварки. Після знімання цієї програми Плаксіна полетіла до Америки.

Читайте також: Донька Любові Успенської привселюдно звинуватила її у злочині

Успенська підозрює, що доньці за той ганебний ефір добряче заплатили. Сама ж Плаксіна заявляла вже не раз, що її з зірковою матір'ю нічого не пов'язує і що вона її більше не любить. Окрім того дівчина говорила, що мати ніколи не давала їй можливість самостійно займатися творчістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *