Кейт Бекінсейл відповіла хейтерам щодо її роману з молодшим на 24 роки музикантом

Голлівудська акторка Кейт Бекінсейл щаслива у нових стосунках і не збирається мовчати тим, хто хейтить її у Мережі через різницю у віці з новим обранцем.

Як відомо, 46-річна зірка стрічки “Інший світ” закрутила роман з 22-річним музикантом Гуді Грейсом. Проте підписники сторінки Кейт у Instagram все ж таки емоційно дивуються вибору кумира.

Днями Бекінсейл розмістила у фотоблогу відео, де намагається привчити свого кота сидіти у квадраті, який на підлозі створила за допомогою скотча. Один з фоловерів прокоментував цей ролик так: “Спробуйте змусити сісти туди вашу пацанку”.При цьому фоловер використав слово tom boy (“пацанка”) замість toy boy (“хлопчик-іграшка”), на що Кейт і звернула увагу: “Спробуй для початку написати коментар правильно, щоб не виглядати справжнім дурнем”.

А інший юзер теж не втратив нагоди висловити невтішний коментар у бік Кейт. “Будь ласка, перестаньте це робити (колоти ботокс – прим.ред). Ви пізніше пошкодуєте про це”.

Обурена Кейт знайшла, що відповісти: “Я взагалі ніколи не колола ботокс. Будь ласка, йдіть до біса, інакше в майбутньому ви сильно пошкодуєте про це”.

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року після 11 років шлюбу від Кейт Бекінсейл пішов чоловік, режисер Лен Вайзман, з яким вона офіційно розлучилася тільки наприкінці 2019-го року. Після цього вона і почала віддавати перевагу молодим обранцям. Майже через рік після розлучення акторка захопилася удвічі молодшим від неї актором-початківцем Меттом Райфом. Потім їй приписували стосунки з 26-річним Піттом Девідсоном, після якого вона переключилася на 29-річного асистента Стівена Сімбарі, з яким перебувала у стосунках до недавнього часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *