Ірина Білик вперше розповіла, скільки витратила грошей на сурогатне материнство

Українська співачка Ірина Білик вперше поділилася подробицями народження її молодшого сина Табріза.

Виконавиця не приховує, що малюк з'явився на світ за допомогою сурогатного материнства. Ірина зізналася, що хотіла народити самостійно, однак через перенесену операцію лікарі заборонили їй це зробити. За словами Білик, вона не одразу погодилася на такий спосіб появи малюка на світ.

“Але потім, я настільки його хотіла, що сказала :”Так, я згодна”. Нічого у цьому нема, у моїх друзів у багатьох з'явилися так діти. Я навіть раджу тим, хто мріє про дітей, звертатися до клінік, для того щоб допомагали. Єдине, звичайно, що гроші. Потрібно багато від чого відмовитися. Гроші, які я колись зібрала, я дійсно їх всі витратила на те, щоб виконати всі процедури, придбати всі ліки, зробити всі уколи, які мені говорили. І от у мене з'явився син. Йому вже чотири роки. Це нереальний космос”, – поділилася емоціями Ірина в інтерв'ю Олесі Бацман.

Окрім того Білик розсекретила, скільки грошей їй знадобилося для сурогатного материнства. Артистка зізналася, що їй настільки хотілося дитину, що вона була готова продати квартиру.

“Спроби різні бувають. Я знаю, що у людей буває і по 11, по 15 спроб. Ну це у кого дозволяє гаманець. Ну, з однієї спроби це, певно, так – тисяч 30 доларів, а якщо їх декілька, як було у мене, то це набагато більше. Я навіть збиралася продати квартиру”, – відверто сказала Білик.

Як обирала сурогатну матір, співачка не сказала, однак закликала людей, якщо є можливість і необхідність, звертатися до професіоналів.

“Є багато клінік. Там є юристи, які пропонують цих жінок, які входять до асоціації сурогатних матерів і вони добровільно та усвідомлено хочуть допомагати людям. І не завжди це через гроші. Ні, там працюють психологи, юристи, дуже добре налаштовані жінки. Вони дійсно усвідомлюють, що надають допомогу тим людям, які хочуть мати дітей”, – закликала співачка.

Разом з тим Ірина Білик заспокоїла тих, хто боїться користуватися послугами сурогатної матері, мовляв, вони можуть не захотіти віддати дитину.

“Навпаки, мені здається, жінки хочуть як скоріше залишити цю ситуацію, зайнятися своїми справами. Я не чула ніколи історій, що хтось хоче залишити дітей. Підписується документ, що ці люди відмовляються від цих дітей”, – прокоментувала артистка.

Нагадаємо, що син Ірини Білик та її чоловіка, стиліста та фотографа Аслана Ахмадова з'явився на світ у грудні 2015-го року. Артистка звернулася по допомогу до сурогатної матері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *