Ігор Ніколаєв на інвалідному візку шокував погладшалим виглядом

Російський композитор Ігор Ніколаєв приголомшив своїх прихильників зовнішнім виглядом.

Як відомо, наприкінці березня його госпіталізували до лікарні з підозрою на новий коронавірус, та у знаменитості діагностували пневмонію. Про що він особисто розповів на сторінці в Instagram.

Ніколаєв розмістив у фотоблогу знімок, де зображений у інвалідному візку та у масці на фоні лікарняних стін. Як повідомив знаменитість, наразі він вже вдома та з ним все гаразд.

“Пневмонія відступила, я вдома, але хочу сказати всім, хто в такій же ситуації – не треба бадьоритися і думати, що ви повністю здорові і прямо супермени, повертайтеся в нормальне життя акуратно і поступово! Бережіть себе! всім здоров'я!” – побажав композитор.

Та шанувальників Ніколаєва збентежило, що він дещо погладшав. “Ці Ніколаєв? Що з ним сталося?”, “Ігорю, вам треба зробити акцент на спорт”, “дуже ціную та поважаю вас, однак ви якось зовнішньо змінилися”.

Нагадаємо, що раніше коронавірус був діагностований у 78-річного співака Льва Лещенка та його дружини. У лютому подружжя побувало в Італії і, скоріше за все, підхопило COVID-19 саме там.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *