Гурт Go_A візьме участь у спеціальному шоу Eurovision Song Celebration

12 травня о 22:00 переможці Національного відбору на “Євробачення-2020” гурт Go_А візьме участь у спеціальному онлайн-шоу “Вшанування пісень Євробачення” (Eurovision Song Celebration).

12 та 14 травня — у дні, коли мали відбутися півфінали конкурсу “Євробачення-2020”, Європейська мовна спілка влаштує спеціальні шоу. Розподіл учасників відповідатиме результатам жеребкуванням. Глядачі зможуть побачити кліпи пісень виконавців, які мали прозвучати під час конкурсу у Роттердамі. Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення.

Також відомо, що у перервах між виступами учасники шоу здивують челенджами, які вони виконали напередодні. Go_A назве й виконає свої три улюблені пісні з попередніх конкурсів.

Попри те, що змагання між учасниками не буде, організатори обіцяють багато інших сюрпризів. Не оминуть нагоди й поспілкуватися з фанами “Євробачення”. На зв’язку будуть блогери та шанувальники конкурсу.

Концерт транслюватимуть на офіційному ютуб-каналі “Євробачення”. Глядачі Суспільного зможуть побачити повтор онлайн-шоу вже наступного дня після трансляції на фейсбук-сторінці суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, міжнародний музичний конкурс “Євробачення-2020” мав відбутися у нідерландському місті Роттердам. 

Цього року у головному пісенному конкурсі повинні були взяти участь представники 41 країни. Так, на “Євробачення” мали повернутися учасники з Болгарії та України, які не брали участь 2019 року. 

Представник від України на конкурсі гурт Go-A мав виступити у першому півфіналі – 12 травня.

Втім, через коронавірус 18 березня організатори “Євробачення” скасували пісенний конкурс.Відповідне рішення ухвалила Європейська мовна спілка. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *