"Голос країни-10": емоційний виступ учасниці з Білорусі викликав у NK "музичний оргазм"

Щойно на каналі “1+1” розпочався заключний ефір “нокаутів” вокального шоу “Голос країни-10”, які були відзняті заздалегідь.

Так, оскільки кожна програма присвячена окремій команді, то сьогодні за участь у прямих ефірах розпочали боротьбу підопічні Тіни Кароль.

Щойно на сцені виступила фанатка Тіни з Білорусі – Анна Трубецька.

20-річна учасниця емоційно переспівала хіт Земфіри “Небо Лондона”, чим неабияк захопила всіх тренерів.

“Якщо бувають спільні мурашки, то вони були зараз. Це фантастика”, – заявив Потап, якого підтримала і його дружина Настя Каменських.

“Хіба можливо описати відчуття, коли в тебе, вибачте мене, музичний оргазм”, – зазначила NK.

“Якщо є голоси, якщо є для цього створена передача, то цей виступ можна вважати найкращим зараз на проєкті”, – додав ПТП.

Тіна Кароль також залишилась у захваті від виступу Ані і трохи повагавшись посадила її на перший стілець, посунувши Артема Семенова на другий.

“Ти зібралась і твоя партитура  була ідеальною. Я не знаю, тут яскравий Артем, а тут чудова ти – два різних світи, дві різних постаті, дві різні особистості…Перше місце”, – зауважила Кароль.

Нагадаємо, стало відомо, що у зв’язку з продовженням карантину через COVID-19 на телеканалі “1+1” прийнято рішення внести зміни до графіку трансляції вокального шоу “Голос країни”. Прямі ефіри ювілейного сезону шоу, які були заплановані на 5,12 та 19 квітня, переносяться та відбудуться без глядачів. Кожен, хто придбав квиток на прямі ефіри та генеральні репетиції “Голосу країни-10”, зможе використати його, відвідавши будь-яке інше шоу телеканалу “1+1”, знімання якого відбудуться після завершення карантину. Також глядачі зможуть повернути квитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *